szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

1 KwietniaNajnowsze wiadomości

1 Kwietnia Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 2 elementy w kategorii: Artyści

eM

eM

Zespół eM został założony przez Mariusza Daleckiego - wokalistę, gitarzystę i autora większości tekstów. W 2003 roku piosenka "Tramwaje jak komety" grupy eM wygrała konkurs w audycji „Trójkowy Ekspres” 3 Programu Polskiego Radia. więcej »

Komety

Komety

Komety, jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych. Jego liderem jest wyjątkowo ważna postać w polskim rocku, czyli Lesław. Przed powstaniem zespołu Komety Lesław był liderem nieistniejącego już zespołu Partia. więcej »

Znaleziono 12 elementów w kategorii: Płyty

Luminal

Luminal

2011-04-16

Po koncertowym albumie "Złoto Azteków" Komety powracają z kwietniowym wydawnictwem "Luminal" z którego znane są single "Osiemnaste urodziny" i "Mogłem być tobą". więcej »

Paso Fino

Paso Fino

2014-03-14

„Paso Fino” wydaje się być najbardziej dojrzałym, przemyślanym a jednocześnie melodyjnym (żeby nie powiedzieć przebojowym) albumem w historii zespołu. Warszawskie trio wspomaga wielu zaproszonych do nagrań muzyków sesyjnych. Na płycie słyszymy więc między innymi i sekcję dętą i kwartet smyczkowy. więcej »

Kilka Wyjść

Kilka Wyjść

2004-03-20

Debiutancka płyta trójmiejskiej grupy eM, która dała się poznać jako laureat trójkowego konkursu Ekspresowy start. Ich utwór Tramwaje jak komety trafił między innymi na składankę Trójkowy Ekspres Polska-Europa i przez dziesięć tygodni znajdował się na liście przebojów Trójki. więcej »

Sygnały

Sygnały

2010-05-10

Drugi album studyjny grupy Stan Miłości i Zaufania, zarejestrowany w studiu Serakos w Warszawie. Nad produkcją krążka czuwali Magda i Robert Srzedniccy (Riverside, Komety). więcej »

Graphite

Graphite

1999-04-26

Szósty studyjny album grupy Closterkeller zatytułowany "Graphite". Wydany została w kwietniu 1999 roku nakładem Metal Mind Productions. Angielskojęzyczna edycja albumu ukazała się dopiero w 2003 roku. więcej »

Act IV Przystanek Woodstock 2008

Act IV Przystanek Woodstock 2008

2009-03-02

"Act IV Przystanek Woodstock 2008" to jak sugeruje tytuł zapis na DVD występu grupy Closterkeller na tym popularnym festiwalu. DVD ukazało się w marcu 2009 roku nakładem wydawnictwa Złoty Melon. więcej »

więcej

Znaleziono 38 elementów w kategorii: Wiadomości

Nowa płyta Felicjana Andrzejczaka

Nowa płyta Felicjana Andrzejczaka

2014-02-12

10 marca ukaże się album "Czas przypływu" Felicjana Andrzejczaka. W zestawie znajdzie 15 zupełnie nowych utworów, zaśpiewanych charakterystycznym, zachrypniętym głosem wokalisty. więcej »

Komety przedstawiają "Nie mogę przestać o tobie myśleć"

Komety przedstawiają "Nie mogę przestać o tobie myśleć"

2013-04-23

Premiery doczekał się nowy singel zespołu Komety, który zapowiada płytę "Paso Fino". Na promujący zestaw kawałek wybrano "Nie mogę przestać o tobie myśleć". więcej »

Komety nie mogą przestać o tobie myśleć

Komety nie mogą przestać o tobie myśleć

2013-03-27

Grupa Komety zdradziła informacje na temat nowego materiału. 22 kwietnia poznamy singel "Nie mogę przestać o tobie myśleć". Tego dnia piosenka trafi do rozgłośni radiowych i internetu. Utrzymany w bujającym klimacie "northern soul" utwór, to niezwykle osobista opowieść o pewnej obsesji. więcej »

Komety mają nowego wydawcę

Komety mają nowego wydawcę

2013-03-20

Zespół Komety pracuje nad szóstym długogrającym wydawnictwem. Płyta ma ukazać się jesienią 2013 roku. Pierwsze zwiastujące ją nagranie ujawnione zostanie już w kwietniu. więcej »

Jarocin Festiwal 2012

Jarocin Festiwal 2012

2012-07-18

Rusza festiwal w Jarocinie (20-22 lipca). W tym roku w ramach imprezy zagrają m.in. Kult, Within Temptation, Jello Biafra & The Guantanamo School Of Medicine, Lao Che, Biohazard, Nosowska, Coma, Illusion, Lipali, KSU, TZN Xenna i wielu innych! więcej »

Festiwal w Jarocinie już w ten weekend

Festiwal w Jarocinie już w ten weekend

2012-07-17

Już za parę dni rozpocznie się tegoroczny festiwal w Jarocinie (20-22 lipca)! W tym roku w Jarocinie zagrają między innymi Kult (XXX-lecie), Within Temptation, Jello Biafra & The Guantanamo School Of Medicine, Lao Chce ("Powstanie Warszawskie"), Biohazard, Nosowska, Coma, Illusion, Lipali, KSU, TZN Xenna i wielu innych. więcej »

Red Bull Tourbus - Rytmy Młodych  na Festwialu Jarocin

Red Bull Tourbus - Rytmy Młodych na Festwialu Jarocin

2012-07-10

Już za niespełna dwa tygodnie rozpocznie się legendarny polski festiwal – Jarocin. Po raz kolejny również rozstrzygnięty zostanie konkurs Red Bull Tourbus Rytmy Młodych, w ramach którego muzyczny autobus stanie się Małą Sceną Festiwalu. Wielbicieli gitarowych dźwięków czeka duża dawka młodych, rockowych brzmień. więcej »

więcej

Znaleziono 1 element w kategorii: Galerie

Komety spadły na Gdynię!

Komety spadły na Gdynię!

2009-12-13

Gdyńskie Ucho znów zadrżało - tym razem zagrały Komety! więcej »

Znaleziono 1 element w kategorii: Recenzje

Recenzja Trójkowy Ekspres Polska - Europa

Recenzja Trójkowy Ekspres Polska - Europa

2003-07-15

Tego typu kompilacje na Zachodzie są normą. U nas na razie dopiero raczkują. Faktem jednak jest, że "alternatywne" składanki zaczynają coraz śmielej się pojawiać. Pewne doczekały się już nawet swoich serii. Tak jest w przypadku "Trójkowego Ekspresu", który tym razem łączy na trasie Polska - Europa. więcej »