szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

23 KwietniaNajnowsze wiadomości

23 Kwietnia Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 7 elementów w kategorii: Wiadomości

Trust zagra w Poznaniu oraz Warszawie

Trust zagra w Poznaniu oraz Warszawie

2012-11-27

Grupa Trust wystąpi 9 stycznia w poznańskim klubie Spot i 10 stycznia w stołecznym 1500m2. Trust to projekt stworzony przez Mayę Postepski - znaną z grupy Austra oraz wokalistę i performera Roberta Alfonsa. więcej »

Debiut Interpolu raz jeszcze z rarytasami

Debiut Interpolu raz jeszcze z rarytasami

2012-09-30

Z okazji 10 lat, które mijają od premiery debiutu Interpol, w sprzedaży pojawi się reedycja dzieła. Wznowienie "Turn On The Bright Lights" ukaże się 19 listopada i zawierać będzie nieco rarytasów. więcej »

Interpol pomaga Japonii

Interpol pomaga Japonii

2011-12-06

Grupa Interpol dołączyła do projektu "We Are The Works In Progress", którego pomysłodawczynią jest frontmanka Blonde Redhead, Kazu Makino. Wokalistka zainicjowała przedsięwzięcie, które ma na celu pomoc finansową dla Japonii po tegorocznym trzęsieniu ziemi i tsunami. więcej »

Kanye West zakończył Coke Live Music Festival

Kanye West zakończył Coke Live Music Festival

2011-08-21

Moc i muzyczna fantazja. Zakończył się szósty Coke Live Music Festival w Krakowie. 30 tysięcy ludzi bawiło się podczas dwóch dni krakowskiego Coke Live Music Festival. Najbardziej oczekiwany koncert szóstej edycji i zarazem ostatni koncert jego letniej trasy po Europie – Kanye West – spełnił oczekiwania publiczności ponad miarę. więcej »

W Interpolu ciężko pracują

W Interpolu ciężko pracują

2006-07-07

Muzycy grupy Interpol zdradzili, że ciężko pracują nad trzecim albumem. "Od 6 miesięcy przygotowujemy materiał na nową płytę" - czytamy na stronie nowojorskiej kapeli. "Etap nagrywania jeszcze przed nami, niemniej już teraz jesteśmy bardzo podekscytowani." więcej »

Crazy, sexy, cool – lista najfajniejszych muzyków

Crazy, sexy, cool – lista najfajniejszych muzyków

2003-08-14

JACK WHITE i THE STROKES. Zastanawiacie się co mają ze sobą wspólnego? Otóż zostali uznani za najfajniejsze gwiazdy rock and rolla na Ziemi. Taki jest wynik dorocznej ankiety przeprowadzonej przez jedno z amerykańskich pism. więcej »

<B>Roskilde Festival: 60 tysięcy na Metallice</B>

Roskilde Festival: 60 tysięcy na Metallice

2003-06-27

Roskilde Festival rozkręca się. Kilkanaście koncertów już poza nami. Aura dopisuje, humory i nastroje także. Z gorącej Danii gorące relacje przesyła Raf... widział już ELECTRIC SIX, INTERPOL, METALLIKĘ i DAVE'A GAHANA. Zieleniejąc z zazdrości oddaję mu głos.

Czwartek upłynął pod znakiem słońca. Jak już pisałem nad Roskilde rzadko pojawiały się obłoki, czego skutki najbardziej odczuwają moje plecy. Nie wypada jednak narzekać, bo pamiętając ubiegłoroczne temperatury, które w nocy spadały do 5 stopni Celsjusza, tegoroczna aura powoduje, że czuję się tak, jakbym spędzał urlop na Teneryfie. Ciekawe jak długo? więcej »

Znaleziono 1 element w kategorii: Galerie

Grinderman i Interpol na Primaverze!

Grinderman i Interpol na Primaverze!

2011-05-29

Zobacz jak wyglądały koncerty Grindermana i Interpolu w Barcelonie i przygotuj się na festiwalowe lato! więcej »

Znaleziono 4 elementy w kategorii: Recenzje

Hałas zjadł pop

Hałas zjadł pop

2010-11-26

Weekend można uznać za nieślubne potomstwo dwójki legendarnych rodziców: Joy Division i Sonic Youth. Debiutancki krążek chłopaków z San Francisco, "Sports", zawiera w sobie wszystko to co zapewniło ich "rodzicom" status kultowych - melodie, hałas oraz piosenki, których szybko się nie zapomina. Aż dziw bierze, że to dopiero debiut! więcej »

Ale to już było

Ale to już było

2012-09-09

The xx to, z całym szacunkiem, ani Slayer ani AC/DC, dlatego po nich należało spodziewać się czegoś więcej niż powielenia patentów z debiutu. więcej »