szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

26 KwietniaNajnowsze wiadomości

26 Kwietnia Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 6 elementów w kategorii: Płyty

Angel Dust

Angel Dust

1992-06-08

Najlepsza płyta Faith No More? Bez dwóch zdań. Jest nawet lepsza od "The Real Thing", które chwilami trąciło młodością. Na "Angel Dust" mamy już zespół kompletny, zgrany, dojrzały i doświadczony. więcej »

Projekt Punk

Projekt Punk

2013-12-06

Farben Lehre zagrali niezwykły i niezapomniany koncert na tegorocznym Przystanku Woodstock. Pod hasłem PROJEKT PUNK zespół i jego goście – Smalec (Ga Ga Zielone Żabki), Lolek (Enej) Gutek (Indios Bravos), Jelonek, Guma (Moskwa) - wykonali sztandarowe kawałki z historii punk rocka, tym samym kierując uwagę młodszych uczestników festiwalu do legend gatunku. Efekt był piorunujący! więcej »

The Doors: Box Set

The Doors: Box Set

1997-10-28

Monumentalnie wydany 4-płytowy boks z rarytasami The Doors dotąd nie publikowanymi. To wielka gratka dla najwierniejszych fanów zespołu. Wydawałoby się, że wszelkie archiwa grupy już zostały otwarte, a jednak "Box Set" przyniósł sporo nieznanych dotąd nagrań. więcej »

Znaleziono 10 elementów w kategorii: Wiadomości

Ribbentrop i Hitler śpiewają Niemena. Zaskakująca promocja filmu Machulskiego

Ribbentrop i Hitler śpiewają Niemena. Zaskakująca promocja filmu Machulskiego

2013-09-21

W sieci pojawił się klip promujący najnowszy film Juliusza Machulskiego "AmbaSSada". Na filmie można zobaczyć Magdę Grąziowską, Bartosza Porczyka, Roberta Więckiewicza i Adama "Nergala" Darskiego wykonujących przebój Czesława Niemena "Sen o Warszawie". więcej »

Hitler i Ribbentrop śpiewają "Sen o Warszawie"

Hitler i Ribbentrop śpiewają "Sen o Warszawie"

2013-09-20

Do sieci trafił nowy, muzyczny klip promujący film "AmbaSSada" Juliusza Machulskiego. więcej »

20. rocznica śmierci Marleny Dietrich

20. rocznica śmierci Marleny Dietrich

2012-05-05

W niedzielę przypada 20. rocznica śmierci Marleny Dietrich. Filmowe role, m.in. w "Błękitnym aniele", uczyniły z niej ikonę kina. Do historii przeszły również jej piosenki: "Lili Marleen", "Where Have All the Flowers Gone", "Falling in Love Again". więcej »

Laibach w Kwadracie

Laibach w Kwadracie

2010-11-27

Słoweńska grupa Laibach ponownie odwiedzi nasz kraj. Zespół przyjedzie 8 grudnia 2010 r. do Krakowa i wystąpi w klubie "Kwadrat". Otwarcie bram nastąpi o 18:30, a start właściwej imprezy jest planowany na 20:00. Bilety w cenie 75 zł są jeszcze dostępne. W dniu koncertu ich cena wzrośnie do 85 zł. więcej »

Prokuratura zbada plakat z Adolfem Hitlerem zapraszającym na imprezę klubową

Prokuratura zbada plakat z Adolfem Hitlerem zapraszającym na imprezę klubową

2010-01-18

Prokuratura zapowiada, że przyjrzy się sprawie plakatu z wizerunkiem Adolfa Hitlera i nazistowskim orłem, który reklamuje imprezę planowaną na luty w warszawskim klubie muzycznym "Skłot". więcej »

Bono wyróżniony przez "Time"

Bono wyróżniony przez "Time"

2005-12-19

Wokalista U2, Bono (fot. AFP) został wybrany "człowiekiem roku" prestiżowego, amerykańskiego pisma "Time". Obok muzyka, tytułem uhonorowano komputerowego potentata Billa Gatesa oraz jego małżonkę Melindę. Całą trójkę wybrano ze względu na działalność charytatywną mającą na celu zmniejszenie biedy na świecie. więcej »

Pisze, śpiewa, gra - Henry Rollins

Pisze, śpiewa, gra - Henry Rollins

2005-06-20

Fani Henry'ego Rollinsa nie mają powodów do narzekań. W najbliższym czasie wokalista i aktor zamierza wydać album DVD i książkę, planuje zagrać w kilku filmach, uatrakcyjnić swój program telewizyjny oraz dać serię koncertów dla żołnierzy stacjonujących na południowym Pacyfiku. więcej »

więcej

Znaleziono 1 element w kategorii: Plotki

Czekoladowy odlot

Czekoladowy odlot

2005-06-17

Chris Martin przyznał, że zażywanie narkotyków nie sprawia mu żadnej przyjemności, jednak po spożyciu czekolady jego organizm zachowuje się dziwnie. Co ciekawe, jakiś czas temu artysta zasugerował, że tacy ludzie jak Hitler powinni palić trawkę. więcej »

Znaleziono 1 element w kategorii: Galerie

Zakpili ze wszystkich?

Zakpili ze wszystkich?

2011-02-16

Wizerunek Hitlera znów zdobi plakat promujący imprezę więcej »

Znaleziono 2 elementy w kategorii: Recenzje

Produkt ze znakiem jakości

Produkt ze znakiem jakości

2010-04-01

Madonna jest bodaj jedyną osobą na świecie, która ze skakania na skakance potrafi zrobić tętniące kolorami i energią widowisko. Inaczej bowiem nie sposób nazwać tego, co pokazała, wykonując w Buenos Ires "Into The Groove". więcej »