szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

30 MarcaNajnowsze wiadomości

30 Marca Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 5 elementów w kategorii: Wiadomości

Heineken Open'er Festival 2008 najlepszy?

Heineken Open'er Festival 2008 najlepszy?

2008-10-07

Heineken Open’er Festival 2008 został nominowany do prestiżowej nagrody Best European Festival Award. Zwycięzców wybiera europejska publiczność festiwalowa, zatem serdecznie zapraszamy do głosowania na nasz festiwal na stronie Virtual Festivals Europe. więcej »

Martina Topley Bird na Open'er Festival

Martina Topley Bird na Open'er Festival

2008-06-20

Z ogromną radością pragniemy ogłosić, że na Open’er Festival wystąpi Martina Topley Bird. Obdarzona intrygującym głosem wokalistka zadebiutowała na kultowym albumie Tricky’ego pt. „Maxinquaye” gdzie stanowiła znakomitą przeciwwagę dla mrocznej osobowości producenta. więcej »

Karty płatnicze Maestro PayPass na Heineken Open'er Festival

2008-05-28

Po raz pierwszy w Europie kartami Maestro PayPass będzie można płacić na festiwalu. Od 27 maja 2008 roku na stronie www.opener.pl możesz zamówić bezgotówkową kartę pre-paid. więcej »

Muse na festiwalu Open'er

Muse na festiwalu Open'er

2007-02-05

Muse - to kolejna gwiazda tegorocznego Heineken Open'er Festival. Brytyjska formacja pod przewodnictwem Matta Bellamy'ego jest trzecim wykonawcą zagranicznym, który potwierdził swój udział na gdyńskim festiwalu. Przypomnijmy, że na imprezie która odbędzie się na lotnisku Babie Doły wystąpią także Beastie Boys oraz Bjork. więcej »

Bjork na Open'er Festival 2007

Bjork na Open'er Festival 2007

2007-01-31

"To bardzo ważny moment tegorocznej prezentacji artystów Heineken Open’er Festival. To także wielka radość i duma mówić, że w tym roku na festiwalu zobaczymy jedną z najbardziej znanych i najlepszych piosenkarek na świecie." - mówi Mikołaj Ziółkowski, szef agencji Alter Art organizatora Heineken Open'er Festival 2007. Nam również miło donieść, że drugą, po Beastie Boys, gwiazdą tegorocznej imprezy będzie Bjork (fot. AFP)! więcej »

Znaleziono 1 element w kategorii: Galerie

Muzyczny geniusz XXI wieku

Muzyczny geniusz XXI wieku

2010-07-06

O skali geniuszu jednego z najbardziej zapracowanych rockmanów mieliśmy okazję przekonać się podczas tegorocznej edycji Heineken Open’er Festival. więcej »