szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

16 CzerwcaNajnowsze wiadomości

16 Czerwca Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 12 elementów w kategorii: Płyty

Piąty żywioł

Piąty żywioł

2013-11-12

Jak zapewnia wydawca, krążek prezentuje potężną dawkę klasycznego brzmienia, za jakie fani pokochali Turbo, ale w nowoczesnych aranżacjach. Nad produkcją albumu czuwał Perła (ex-Acid Drinkers, Guess Why). więcej »

The Plan Of Escape

The Plan Of Escape

2004-11-29

Nowa płyta guess why - następczyni popularnej Road To horizon, za którą grupa zostala nagrodzona fryderykiem. Na the Plan Of Escape Perła i jego zespół stawiają na proste, ale klimatyczne granie. To muzyczne, pustynne klimaty rodem z Queens Of The Stone (...) więcej »

więcej

Znaleziono 9 elementów w kategorii: Wiadomości

Turbo wydaje "Piąty żywioł"

Turbo wydaje "Piąty żywioł"

2013-10-14

12 listopada na sklepowych półkach pojawi się nowy album legendy polskiego metalu Turbo, "Piąty żywioł". Do sieci trafił też zwiastujący dzieło singel. więcej »

Setting The Woods On Fire, Low-Cut i Contra Contra zagrają w Warszawie

Setting The Woods On Fire, Low-Cut i Contra Contra zagrają w Warszawie

2012-02-01

Ostatnia niedziela lutego w warszawskim Śnie Pszczoły zapowiada się jako jeden z najgorętszych koncertowych wieczorów tej zimy. Na jednej scenie zagrają Setting The Woods On Fire, Low-Cut oraz Contra Contra. więcej »

In Flames wybrali Carnal

In Flames wybrali Carnal

2009-03-19

6 kwietnia w stołecznej Progresji wystąpi szwedzka formacja In Flames. Polskim supportem grupy będzie warszawski Carnal. więcej »

Dust Blow ucieka z frontmanem Guess Why

2008-08-10

1 września światło dzienne ujrzy debiutancki album wrocławskiego zespołu Dust Blow. Na płycie "Escape from The Landscape" znalazło się 12 utworów utrzymanych w stylistyce grunge z elementami punka. więcej »

Elton John i Mary J. Blige na oscarowej imprezie

Elton John i Mary J. Blige na oscarowej imprezie

2008-02-21

Elton John (fot. AFP) i Mary J. Blige uświetnią doroczną imprezę towarzyszącą gali wręczenia Oscarów. Filmowe święto odbędzie się w najbliższą niedzielę. Artyści pojawią się razem na John's AIDS Foundation Academy Awards, aby pomóc zebrać pieniądze na akcję. więcej »

Nowa składanka Eltona Johna

Nowa składanka Eltona Johna

2002-10-08

Jesień kompilacji przed nami. Po składankach ELVISA PRESLEY'A i zapowiedziach związanych m.in. z płytami NIRVANY i MANIC STREET PREACHERS przyszedł czas także na ELTONA JOHNA. Jego największe przeboje ukażą się na dwóch płytach za nieco ponad miesiąc. więcej »

Fryderyki 2001 rozdane

Fryderyki 2001 rozdane

2002-04-24

'Nie, nie, nie' grupy T. LOVE przebojem roku, EWA BEM najlepszą wokalistką i cztery Fryderyki pośmiertnie przyznane GRZEGORZOWI CIECHOWSKIEMU - to najważniejsze wydarzenia gali wręczenia nagród rodzimego przemysłu muzycznego. O ile kilka wyróżnień mogło zaskoczyć, bez niespodzianek było na gruncie organizacyjnej - było swojsko, długo i nudno. więcej »

więcej

Znaleziono 1 element w kategorii: Recenzje

Kalifornia w Krakowie

Kalifornia w Krakowie

2010-05-15

Po próbach zespołu IRA w latach dziewięćdziesiątych, teraz CF98 propaguje amerykańskie granie w Polsce. Dla odmiany - bez obciachu. więcej »