szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

23 StyczniaNajnowsze wiadomości

23 Stycznia Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 2 elementy w kategorii: Artyści

KombII

KombII

Wiosną 2003 roku, trzech członków legendarnego Kombi: Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk i Jan Pluta postanowiło powołać do życia formację pod nazwą KombII. Grupa KombII powstała z inicjatywy Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka tuż po rozpadzie zespołu O.N.A. więcej »

Grzegorz Skawiński

Grzegorz Skawiński

Grzegorz Skawiński to polski gitarzysta, wokalista i kompozytor. Zasłynął jako frontman zespołu Kombi, po latach przemianowane na Kombii oraz z działalności w formacji O.N.A z Agnieszką Chylińską. Na koncie ma również projekt Skawalker, muzykę filmową oraz współpracę z rozmaitymi artystami jak Acid Drinkers, IRA, Golden Life czy Liroy, a także karierę solową. więcej »

Znaleziono 4 elementy w kategorii: Płyty

Me & My Guitar

Me & My Guitar

2012-03-12

Pierwsza po wielu latach solowa płyta Grzegorza Skawińskiego (Kombi, Kombii, O.N.A, Skawalker) i podobnie jak debiut "Skawiński", utrzymana w rockowej stylistyce. Album zawiera dziewięć kompozycji z czego cztery to utwory instrumentalne. więcej »

Ostatnia misja

Ostatnia misja

2000-03-30

Płyta z muzyką do filmu "Ostatnia misja" Wojciecha Wójcika. Na soundtracku do filmu znalazł się utwór O.N.A. - "Odpowiedź". więcej »

Skawiński

Skawiński

1989-11-29

Solowy debiut Grzegorza Skawińskiego znanego wcześniej z grupy Kombi. Do wydania albumu przyczynił się wyjazd muzyka do Stanów Zjednoczonych, gdzie na koncercie w Chicago ujrzał Paula Gilberta, Vinnie Moora i Steve'a Vaia. Postanowił więc nagrać płytę opartą na gitarowym brzmieniu. więcej »

C.D.

C.D.

2004-10-25

Nowa płyta zespołu KOMBII „C.D.” to kontynuacja twórczości jednej z najpopularniejszych grup polskiego pop-rocka dekady lat 80. Wiosną 2003 roku trzech członków zespołu Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk i Jan Pluta postanowiło przywrócić do życia legendarną formację. więcej »

Znaleziono 27 elementów w kategorii: Wiadomości

Zmarł Jan Pluta

Zmarł Jan Pluta

2013-02-06

Jan Pluta, długoletni perkusista i współzałożyciel zespołu Kombi (oraz Kombii), nie żyje. Muzyk odszedł po długiej i ciężkiej chorobie. Miał 59 lat. więcej »

Skawiński solo w trasie

Skawiński solo w trasie

2012-10-24

Grzegorz Skawiński wyrusza w trasę koncertową, by promować swój solowy album "Me & My Guitar". To pierwsza po wielu latach solowa płyta gitarzysty znanego z Kombi, Skawalker, O.N.A i Kombii. Utrzymana jest w rockowej stylistyce, pokazuje szeroki wachlarz muzycznych zainteresowań artysty. więcej »

Wyjątkowy, elektroakustyczny koncert Kombii już w piątek!

Wyjątkowy, elektroakustyczny koncert Kombii już w piątek!

2012-10-10

Już 12 października o godzinie 20:00 odbędzie się pierwszy, wyjątkowy - elektroakustyczny koncert zespołu KOMBII, jednego z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Muzycy zaprezentują swoje utwory w niecodziennych aranżacjach - nowe akustyczne brzmienie z elementami elektroniki. więcej »

Grzegorz Skawiński solo i na żywo

Grzegorz Skawiński solo i na żywo

2012-08-29

31 sierpnia Grzegorz Skawiński po raz pierwszy pojawi się ze swoim solowym projektem "Me & My Guitar Tour". Koncert będzie miał miejsce w Lublinie podczas festiwalu "Solo Życia". więcej »

8. Festiwal Solo Życia

8. Festiwal Solo Życia

2012-08-16

W dniach 31 sierpnia - 1 września w Lublinie odbędzie się 8. edycja festiwalu Solo Życia. Wiodącą częścią imprezy jest rozpoczęty 1 maja konkurs przeznaczony dla muzyków do trzydziestego roku życia. więcej »

Grzegorz Skawiński gościnnie na płycie Vulgar

Grzegorz Skawiński gościnnie na płycie Vulgar

2012-05-02

W poniedziałek 30 kwietnia 2012 r. swoją premierę będzie miało najnowsze dzieło punkowego Vulgar – "We Have Come To Kill You". Gościnnie na płycie usłyszymy Grzegorza Skawińskiego, Irka Wojtczaka, Marka Rogulskiego oraz wokalistkę Moon. więcej »

Madonna na szczycie

Madonna na szczycie

2012-04-07

Nowy longplay Madonny, "MDNA", zadebiutował na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży płytowej OLiS-u. Podium uzupełniają płyty "Myśliwiecka" Artura Andrusa i "Blondynka" grupy Bajm. Oprócz "MDNA" w tym tygodniu w Top 20 pojawiły się jeszcze 4 nowości. więcej »

więcej

Znaleziono 1 element w kategorii: Plotki

Śladem Kombii

Śladem Kombii

2007-06-14

15 czerwca 2007 roku na rynek trafi, nowa płyta zespołu Ślad. Znalazło się na niej 11 premierowych utworów autorstwa zespołu. Całość utrzymana jest w konwencji nowoczesnego, melodyjnego i bardzo dobrze brzmiącego popu. Producentem płyty jest Rafał Paczkowski, co już samo w sobie jest gwarancją najwyższej jakości.

więcej »

Znaleziono 12 elementów w kategorii: Galerie

Historia piosenki "Przytul mnie"

Historia piosenki "Przytul mnie"

2013-04-29

Jak powstał słynny przebój Kombi? więcej »

Jan Pluta nie żyje

Jan Pluta nie żyje

2013-02-06

wieloletni perkusista Kombi oraz Kombii zmarł po długiej chorobie więcej »

Co dalej z Agnieszką Chylińską?

Co dalej z Agnieszką Chylińską?

2012-05-23

Ikona polskiego rocka skończyła 36 lat więcej »

O.N.A. wróci na scenę?

O.N.A. wróci na scenę?

2012-03-15

"Wszystko jest w życiu możliwe" - powiedział Grzegorz Skawiński w rozmowie z Wirtualną Polską zapytany o reaktywację zespołu więcej »

więcej

Znaleziono 2 elementy w kategorii: Teledyski

Grzegorz Skawiński nagrywa z Nergalem!

Grzegorz Skawiński nagrywa z Nergalem!

2012-05-06

Na najnowszej solowej płycie Grzegorza Skawińskiego pojawiają się liczni goście. Na gitarze zagrał między innymi Adam 'Nergal' Darski! (gg) więcej »

Będzie reaktywacja O.N.A?

Będzie reaktywacja O.N.A?

2012-05-07

Na albumie 'Me And My Guitar' Grzegorz Skawiński znowu wraca do muzyki rockowej. Czy rozważa ponowną współpracę z Agnieszką Chylińską? (gg) więcej »

Znaleziono 1 element w kategorii: Recenzje

Polski Eric Clapton

Polski Eric Clapton

2012-03-29

Wszystkim, którzy Grzegorza Skawińskiego wyśmiewali jako starzejącą się gwiazdę popu, artysta postanowił pozamykać pyski. I otworzyć oczy, a w zasadzie uszy. Bo Skawa to przecież mistrz rockowej gitary, co bez problemu, a wręcz z nonszalancją, udowadnia tą właśnie płytą. więcej »