szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

26 KwietniaNajnowsze wiadomości

26 Kwietnia Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 9 elementów w kategorii: Wiadomości

Magnus wraca i godzi się ze śmiercią

Magnus wraca i godzi się ze śmiercią

2010-06-21

Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki ekstremalnej, Magnus, powraca po 13 latach przerwy. Kapela podpisała kontrakt z Witching Hour Productions na wydanie dwóch płyt studyjnych i wznowienia albumów z lat 90. więcej »

Vader z producentem Moonspell

Vader z producentem Moonspell

2008-11-19

Vader intensywnie pracuje nad nową płytą. Grupa wybrała producenta, który czuwać będzie nad brzmieniem albumu "Necropolis". O postępach poinformował lider kapeli, Peter. - Na początku grudnia otwieram nowy rozdział w historii Vader - "Necropolis" - czytamy na stronie zespołu. więcej »

Jubielusz Vader w szczegółach

Jubielusz Vader w szczegółach

2008-08-25

Zespół Vader zdradził szczegóły rocznicowego koncertu. Impreza z udziałem zaproszonych grup odbędzie się 30 sierpnia. Niestety w maratonie z okazji 25-lecia Vader, udziału nie weźmie kapela Septic Flesh. - Dostaliśmy tę informację tydzień temu. Nie chcemy tego komentować - czytamy wyjaśnienie jubilatów. więcej »

Energetyczny Vader w puszce

Energetyczny Vader w puszce

2008-08-21

Grupa Vader nawiązała współpracę z firmą Hertz Polska. Efektem jest energetyczny napój o nazwie... Vader. Pierwszą okazją by zasmakować Vadera z puszki będzie najbliższa, jubileuszowa impreza kapeli w warszawskiej Stodole. Podczas koncertu wystawione zostaną specjalne bary, w których napój dostępny będzie po promocyjnej cenie. Na stronie kapeli zobaczyć można wzór puszki. więcej »

Jubileuszowe DVD grupy Vader

Jubileuszowe DVD grupy Vader

2008-08-11

30 sierpnia w warszawskim klubie Stodoła odbędzie się jubileuszowy koncert zespołu Vader. Komu nie uda się dotrzeć, będzie miał okazję sprawdzić w domowym zaciszu jak było. więcej »

Jubileuszowy Vader wyprzedany

Jubileuszowy Vader wyprzedany

2008-08-06

30 sierpnia w warszawskim klubie Stodoła odbędzie się specjalny koncert zespołu Vader. Legenda polskiej sceny metalowej będzie obchodzić ćwierćwiecze istnienia. Kto nie zdążył kupić biletów, będzie musiał obejść się smakiem. więcej »

Vader szuka basisty

Vader szuka basisty

2008-06-16

Po 5 latach współpracy z grupy Vader odszedł basista Marcin "Novy" Nowak. Decyzje podjął tuż po zakończeniu europejskiej trasy bandu. - Mamy nadzieję, że będzie miło wspominał ponad 5-letnią współpracę z Vader i ułoży swoje życie osobiste od początku - czytamy w oświadczeniu członków kapeli. - Życzymy mu jak najlepiej i dziękujemy za ciężką pracę, jaką wykonał dla zespołu. więcej »

więcej