szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

26 KwietniaNajnowsze wiadomości

26 Kwietnia Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 1 element w kategorii: Płyty

Free the Universe

Free the Universe

2013-04-16

Drugi album sygnowany nazwą kolektywu Major Lazer, którego główną postacią jest obecnie ceniony didżej i producent Diplo. Na krążku, zatytułowanym "Feel The Universe", aż roi się od zaproszonych do współpracy gwiazd. więcej »

Znaleziono 7 elementów w kategorii: Wiadomości

Turin Brakes wydaje "We Were Here"

Turin Brakes wydaje "We Were Here"

2013-08-29

Formacja Turin Brakes kończy prace nad albumem "We Were Here". Krążek trafi do sprzedaży 30 września. Płyta została zarejestrowana w walijskim studiu Rockfield w dwa tygodnie podczas 18-godzinnych sesji. więcej »

Major Lazer prezentuje "Watch Out For This (Bumaye)"

Major Lazer prezentuje "Watch Out For This (Bumaye)"

2013-04-14

16 kwietnia ukaże się nowa płyta Major Lazer. Na kilka dni przed premierą do sieci trafił klip promujący "Free the Universe". Wideo powstało do piosenki "Watch Out For This (Bumaye)". W nagraniu gościnnie pojawiają się Busy Signal, The Flexican i FS Green. więcej »

Major Lazer prezentuje "Jah No Partial"

Major Lazer prezentuje "Jah No Partial"

2012-12-21

Znamy szczegóły dotyczące drugiego albumu Major Lazer. Zestaw "Free the Universe" wypełni czternaście utworów. Wśród gości na krążku znajdziemy Santigold, Ezrę Koenig z Vampire Weekend, Shaggy'ego, Wyclef Jeana czy Bruno Marsa. więcej »

Major Lazer zwiastuje "Free the Universe"

Major Lazer zwiastuje "Free the Universe"

2012-12-20

Major Lazer opublikował zapowiedź drugiego longplaya "Free the Universe". Album pierwotnie miał ukazać się 6 listopada, premierę przesunięto jednak na 19 lutego. więcej »

Major Lazer i Jah ponad podziałami

Major Lazer i Jah ponad podziałami

2012-10-23

Grupa Major Lazer opublikowała nowy utwór, "Jah No Partial". Numer pochodzi z płyty "Free The Universe", która trafi do sprzedaży dopiero 19 lutego. W piosence pojawia się gościnnie Flux Pavilion. więcej »

Major Lazer dopiero w lutym

Major Lazer dopiero w lutym

2012-09-12

Major Lazer wyda nowy album, "Free the Universe", dopiero w lutym. Krążek duetu Diplo i Switcha miał trafić do sprzedaży 6 listopada, jednak znajdzie się na sklepowych półkach dopiero 19 lutego 2013 roku. Podobnie jak w przypadku debiutu, do realizacji dzieła zaproszono wielu, rozmaitych gości. więcej »

Major Lazer znów z gośćmi na płycie

Major Lazer znów z gośćmi na płycie

2012-08-01

Imprezowy projekt Diplo i Switcha, Major Lazer, szykuje nowy album. Zestaw "Free the Universe" ukaże się 6 listopada. Podobnie jak w przypadku debiutu, do realizacji dzieła zaproszono wielu, rozmaitych gości. Na płycie pojawią się zatem Ezra Koenig z Vampire Weekend, Tyga, Flux Pavilion, Bruno Mars, Wyclef Jean, Shaggy i inni. więcej »

Znaleziono 2 elementy w kategorii: Recenzje

Wszystkiego za dużo

Wszystkiego za dużo

2011-08-11

Jay-Z i Kanye West mogli stworzyć płytę genialną, ponadczasową. Teraz już wiemy, że tak się nie stało, bo panowie zwyczajnie przesadzili. Na "Watch the Throne" za dużo jest przechwałek, muzycznych odniesień i przede wszystkim blichtru, który nie miesza się z szerszymi, głębszymi refleksjami. więcej »

Bańkowa fajność

Bańkowa fajność

2012-02-28

Dla tych, których męczą atakujące nas ze wszystkich stron agresywne bity Skrillexa czy wiercące dźwięki kolejnych kawałków Flux Pavilion, trójmiejskie trio Bubble Chamber przygotowało smakowitą odtrutkę. Odrobina dubstepu, szczypta trance i momenty zahaczające nawet o... ambient. więcej »