szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

24 LutegoNajnowsze wiadomości

24 Lutego Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 3 elementy w kategorii: Płyty

Animal

Animal

2010-02-15

Debiutancki album Keshy, przy którym pomagał jej producent Dr. Luke, współpracujący wcześniej z takimi gwiazdami, jak Britney Spears, Katy Perry, Kelly Clarkson, Avril Lavigne czy Flo Rida. Zachwycony na pół śpiewanym, na pół rapowanym materiałem, Luke zaniósł jej demo do RCA Records. Wytwórnia podpisała z nią umowę w lutym 2009 roku. więcej »

Change

Change

2007-10-05

Longplay zwiastuje singel "About You Now". Za produkcję kawałka odpowiada Dr Luke, który ma na koncie współpracę z Kelis, Pink czy Missy Elliot. Nad brzmieniem innych piosenek czuwali Dallas Austin oraz Xenomania.

więcej »

TY.O

TY.O

2011-12-02

TY.O to trzeci studyjny krążek angielskiego wokalisty Taia Cruz. Artysta pracował nad tym wydawnictwem od roku 2010. Do wydania albumu przyczyniło się wielu producentów w tym Dr. Luke, Cirkut, Steve Angello oraz Rami Yacoub więcej »

Znaleziono 107 elementów w kategorii: Wiadomości

Britney Spears już w sieci

Britney Spears już w sieci

2013-11-26

Na tydzień przed premierą można zapoznać się z nową płytą Britney Spears. Album "Britney Jean" pojawił się na iTunes. Longplay ukaże się 2 grudnia. Nad produkcją materiału czuwali m.in. Dr. Luke, Sebastian Ingrosso i William Orbit. Zestaw promują single "Work Bitch" i "Perfume". więcej »

Katy Perry prezentuje "Unconditionally"

Katy Perry prezentuje "Unconditionally"

2013-11-20

Katy Perry przygotowała teledysk do najnowszego singla "Unconditionally". Za reżyserię klipu odpowiada Aya Tanimura. Obrazek inspirowany jest filmem "Niebezpieczne związki" z 1988 roku. więcej »

Katy Perry zdobyła serca Brytyjczyków

Katy Perry zdobyła serca Brytyjczyków

2013-10-29

Katy Perry znalazła się na szczycie UK Charts z albumem "Prism". "Prism" to czwarty longplay Amerykanki. Nad brzmieniem materiału czuwali m.in. Klas ?hlund, Dr. Luke, Greg Kurstin Max Martin czy StarGate. więcej »

Lorde chce pisać dla Rihanny

Lorde chce pisać dla Rihanny

2013-10-19

Lorde chciałaby pisać piosenki dla Rihanny i Ellie Goulding. Nastoletnia wokalistka z Nowej Zelandii, która podbija listy przebojów singlem "Royals", przyznała, że odkąd zyskała popularność, coraz więcej artystów zgłasza się do niej z prośbą o napisanie piosenki. więcej »

Katy Perry już w sieci

Katy Perry już w sieci

2013-10-18

22 października ukaże się nowa płyta Katy Perry, "Prism". Z materiałem można zapoznać się na kilka dni przed premierą. więcej »

Katy Perry bezwarunkowo

Katy Perry bezwarunkowo

2013-10-17

Katy Perry opublikowała jeszcze jedną piosenkę z albumu "Prism". więcej »

Sprawdź urywki Katy Perry

Sprawdź urywki Katy Perry

2013-10-15

22 października ukaże się nowa płyta Katy Perry, "Prism". Do sieci trafiły fragmenty wszystkich utworów z krążka. więcej »

więcej

Znaleziono 10 elementów w kategorii: Plotki

Kesha odwołuje koncerty

Kesha odwołuje koncerty

2014-02-06

Ke$ha nadal nie czuje się na tyle dobrze, aby wrócić na scenę. Wokalistka właśnie odwołała koncerty zaplanowane na marzec i kwiecień. Przypomnijmy, że od 3 stycznia artystka leczy zaburzenia odżywiania w specjalistycznej klinice. więcej »

Kesha czuje się lepiej

Kesha czuje się lepiej

2014-01-22

Za pośrednictwem Twittera Ke$ha poinformowała fanów, że jej pobyt w klinice odwykowej przebiega zgodnie z planem i że czuje się znacznie lepiej. Na początku stycznia Ke$ha zgłosiła się do kliniki, w której rozpoczęła walkę z anoreksją i bulimią. więcej »

Kesha chora przez menedżera i producenta

Kesha chora przez menedżera i producenta

2014-01-17

Matka Keshy obwinia jej byłego menedżera oraz obecnego producenta o wpędzenie jej córki w zaburzenia odżywiania. więcej »

Kesha chce się uwolnić

Kesha chce się uwolnić

2013-10-25

Kesha nie ma żadnej kontroli nad swoją karierą. Wokalistka przyznała, że wszelkie decyzje dotyczące kolejnych singli podejmuje producent Dr. Luke. więcej »

"Roar" Katy Perry o Johnie Mayerze

"Roar" Katy Perry o Johnie Mayerze

2013-09-09

Nowy singel Katy Perry, "Roar", opowiada o jej zerwaniu z Johnem Mayerem. Wokalistka i muzyk spotykają się z przerwami od ubiegłego roku. więcej »

Poznajecie tego szkraba?

Poznajecie tego szkraba?

2013-08-21

Urocza dziewczynka ze zdjęcia dzisiaj robi międzynarodową karierę. Poznajecie? więcej »

Britney Spears zarobiła na teledysku

Britney Spears zarobiła na teledysku

2011-02-23

Britney Spears dostała pół miliona dolarów za reklamę produktów wykorzystanych w jej nowym teledysku do utworu "Hold It Against Me". więcej »

więcej

Znaleziono 1 element w kategorii: Galerie

Dr. Luke podbił świat swoimi przebojami

Dr. Luke podbił świat swoimi przebojami

2014-01-22

Światowa gwiazd z polskimi korzeniami więcej »

Znaleziono 8 elementów w kategorii: Recenzje

No i o co cały ten hałas?

No i o co cały ten hałas?

2008-10-22

Katy Perry, czyli całuśna dziewczyna, która zrobiła latem wielkie zamieszanie singlem "I Kissed A Girl", miała całkiem niezły pomysł na zaistnienie. I to tyle pomysłowości, jeśli chodzi o jej debiutancki krążek. więcej »

Witamy wśród żywych

Witamy wśród żywych

2008-12-08

Życiowe zmagania Britney Spears w ostatnich latach były niczym niekończąca się brazylijska telenowela. Album "Circus" wskazuje, że happy end jest blisko. więcej »

Miało być lepiej

Miało być lepiej

2010-08-30

Ta płyta miała dać odpowiedź, czy Katy Perry będzie gwiazdą jednego albumu czy też na dobre umocni się w czołówce popowych wokalistek. Jednoznacznej odpowiedzi niestety nie sposób podać. więcej »

Więzienne historie

Więzienne historie

2010-12-17

T.I. w ostatnim czasie więcej siedział w więzieniu niż przebywał na wolności. Raper zapewniał, że jego forma wcale z tego powodu nie ucierpiała, bo mając dużo czasu dla siebie, w odosobnieniu, był w stanie skupić się na tekstach. Prawda jest trochę inna. więcej »

Rapo-disco

Rapo-disco

2011-01-19

Już na wstępie należy zaznaczyć, że rozpatrywanie tego wydawnictwa jako albumu to pewne nieporozumienie. Flo Rida tak naprawdę nagrał maksisingel, którego głównym celem jest wypromowanie jak największej liczby hitów na iTunes. więcej »

Hit goni hit

Hit goni hit

2011-07-26

"Planet Pit" to prawdziwa składanka hitów, które latem usłyszycie na niejednej imprezie. więcej »

Grunt to dobra zabawa

Grunt to dobra zabawa

2012-01-26

Trzeci album brytyjskiego wokalisty Taio Cruza przygotowano z myślą o rynku amerykańskim. Dobitnie świadczy o tym lista gości, producentów oraz klimat wydawnictwa. Spodziewałem się raczej odgrzewania niezbyt świeżych kotletów, a tymczasem dostaliśmy naprawdę przyzwoity album. więcej »

więcej