szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

20 KwietniaNajnowsze wiadomości

20 Kwietnia Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 1 element w kategorii: Płyty

Produkt

Produkt

2005-12-28

Album autorskiej formacji Olafa Deriglasoffa, będący odzwierciedleniem poszukiwań i fascynacji muzycznych twórcy, z osobistymi tekstami pisanymi z perspektywy wieloletniego uczestnika sceny niezależnej. Obok leadera grupę tworzą: Mario Bielski - perkusja, i znany z nieistniejącego już zespołu Pivo - Wojtek Garwoliński gitara. Olaf Deriglasoff w zespole obsługuje gitarę basową i mikrofon. Płytę zrealizował Wojtek Przybylski, zmiksował Adam Toczko. więcej »

Znaleziono 7 elementów w kategorii: Wiadomości

AKX  ujawnia pierwszy singiel "Long Week" z debiutanckiego albumu "So Pure"

AKX ujawnia pierwszy singiel "Long Week" z debiutanckiego albumu "So Pure"

2014-02-17

Jego osobowość ukształtowała pop-kultura połowy lat 80. – czyli klocki Lego, telewizyjne „Muppet Show”, no i właśnie wspomniane „Gwiezdne wojny”. Marzenia o kosmicznych podróżach sprawiły, że jeszcze w liceum... zaczął realizować pierwsze filmy krótkometrażowe. więcej »

Deriglasoff supportem Vista Chino

Deriglasoff supportem Vista Chino

2013-10-22

12 listopada w warszawskim klubie Proxima wystąpi Vista Chino. W roli supportu zobaczymy grupę Deriglasoff. więcej »

Momcilo Bajagić w Polsce

Momcilo Bajagić w Polsce

2013-03-20

19 kwietnia na jedynym koncercie w Polsce wystąpi legenda serbskiego rocka, Momčilo Bajagić, znany wszystkim jako Bajaga i Instruktori. Utwory Bajagi i Instruktori za sprawą Krzysztofa Krawczyka, Maćka Maleńczuka czy Olafa Deriglasoffa zna cała Polska. więcej »

Nowy teledysk Afro Kolektywu

Nowy teledysk Afro Kolektywu

2012-05-09

Zombie, krew, walka o przetrwanie, siekiery w głowach, zjadanie ludzi żywcem. To tylko niektóre urocze sceny, które będzie można zobaczyć w najnowyszm teledysku Afro Kolektywu do piosenki „Jeżeli kiedyś zabraknie mnie“. więcej »

Deriglasoff podpisze Noże

Deriglasoff podpisze Noże

2011-02-27

Już jutro, 28.02.2011, o godzinie 18:00 w Empiku Junior (Marszałkowska 104) zespół Deriglasoff będzie podpisywał płytę "Noże". Poza spotkaniem z fanami zostanie zaprezentowane parę utworów z nowej płyty w specjalnych akustycznych wersjach. więcej »

Historia Warszawy od współczesności do przedwojnia

Historia Warszawy od współczesności do przedwojnia

2010-07-07

27 lipca premiera wyjątkowego wydawnictwa. Na albumie "www.wawa2010.pl " muzyczne historie o Warszawie snują wraz z Karoliną Cichą Czesław Śpiewa, Jorgos Skolias, Tymon Tymański, Olaf Deriglasoff czy Titus z Acid Drinkers. więcej »

Voo Voo z Yachem

Voo Voo z Yachem

2006-10-09

Wideoklip do piosenki Voo Voo "Zbiera mi się" w reżyserii Sebastiana Pańczyka zdobył nagrodę Grand Prix na zakończonym w niedzielę, 8 października, w Gdańsku 15. Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film 2006. Autor teledysku, oprócz statuetki Yacha, otrzymał 10 tys. zł. więcej »