szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

29 MarcaNajnowsze wiadomości

29 Marca Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 2 elementy w kategorii: Artyści

Afro Kolektyw

Afro Kolektyw

Warszawska grupa Afro Kolektyw to rzadkie zjawisko na polskiej scenie muzycznej. Są jedną z niewielu grup hiphopowych, które tworzą tzw. hip-hop organiczny, zamiast posługiwać się samplami używają żywych instrumentów. Siła grupy Afro Kolektyw tkwi w swoistym połączeniu charyzmatycznego frontmana oraz inteligentnych, ironicznych tekstów. więcej »

Nerwowe Wakacje

Nerwowe Wakacje

Nerwowe Wakacje to zespół przyjaciół, muzyków znanych z formacji The Car Is On Fire, Afro Kolektyw oraz Kolorofon. Projekt powstał z zamiłowania do tradycji polskiej muzyki rozrywkowej spod znaku melodyjnego bigbitu oraz przejmującego swym klimatem ,,zewu wolności” lat 80-tych. więcej »

Znaleziono 7 elementów w kategorii: Płyty

Połącz Kropki

Połącz Kropki

2008-11-10

"Połącz kropki" to trzeci studyjny album polskiej formacji hip-hopowej Afro Kolektyw. Płyta została wydana 10 listopada 2008 roku, nakładem Polskiego Radia. więcej »

Negatywne Wibracje

Negatywne Wibracje

1999-05-10

To nie jest oficjalny debiut formacji Afro Kolektyw. Album "Negatywne wibracje" wydany został w 1999 roku własnym sumptem. Dopiero następny krążek "Płyta pilśniowa" uznawany jest za oficjalny pierwszy album tej formacji/ więcej »

Płyta Pilśniowa

Płyta Pilśniowa

2001-10-15

Zespół Afro Kolektyw zadebiutował w 2001 roku "Płytą Pilśniową" (wyd. T1/ Pomaton EMI, single: "Czytaj z ruchu moich ust", "Seksualna czekolada" i "Karl Malone"). W grudniu 2005 zagrał doskonale przyjęty koncert na antenie radiowej Trójki. więcej »

Piosenki po polsku

Piosenki po polsku

2012-01-23

Takiego zwrotu nie wykonał jeszcze nikt na świecie. Do tej pory grający hip-hop warszawski zespół po raz pierwszy mierzy się z repertuarem piosenkowym. Wszystko to na albumie "Piosenki po polsku" grupy Afro Kolektyw. więcej »

Czarno widzę

Czarno widzę

2006-02-06

W 2006 roku na rynku ukazał się kolejny album Afro Kolektywu, "Czarno widzę". Na płycie pojawiają się czołowe osobowości zarówno sceny hip hopowej (wybitny freestyler Duże Pe i najlepsza raperka w Polsce - Lilu), jak i sceny jazzowej (m.in. saksofonista Łukasz Poprawski i pianista Marcin Masecki). więcej »

Offensywa prezentuje Offsesje 1

Offensywa prezentuje Offsesje 1

"OFFSESJE" to album zawierający utwory zrealizowane i nagrane dla Offensywy w legendarnym studiu Trójki im. Agnieszki Osieckiej. więcej »

Offsesje 2

Offsesje 2

2010-12-06

„Offsesje 2” to album zawierający utwory zrealizowane i nagrane dla audycji Offensywa w legendarnym studiu Trójki im. Agnieszki Osieckiej. więcej »

Znaleziono 34 elementów w kategorii: Wiadomości

Paulina Przybysz i Rita Pax przestawiają "I On You!"

Paulina Przybysz i Rita Pax przestawiają "I On You!"

2013-05-16

Do sieci trafił teledysk do utworu "I On You!" formacji Rita Pax, w której śpiewa Paulina Przybysz. więcej »

Paulina Przybysz tworzy z Rita Pax

Paulina Przybysz tworzy z Rita Pax

2013-04-30

18 czerwca ukaże się płyta zespołu Rita Pax, na którego czele stoi Paulina Przybysz. Utwory na album pisane były przy domowym pianinie Legnica, z wykorzystaniem wiolonczeli produkcji radzieckiej, zabawek, szklanek, długopisów i innych przedmiotów codziennego użytku. więcej »

Afro Kolektyw z piosenkami na żywo

Afro Kolektyw z piosenkami na żywo

2012-10-04

Afro Kolektyw wyrusza w drugą trasę koncertową promującą album "Piosenki po polsku". W tym roku formacja miała już okazję zaprezentować się m.in. na Męskim Graniu, Off Festivalu oraz w Studiu im. Agnieszki Osieckiej na antenie radiowej Trójki. więcej »

Nerwowe Wakacje żegnają "Polish Rock"

Nerwowe Wakacje żegnają "Polish Rock"

2012-06-26

Tego lata warszawska formacja Nerwowe Wakacje wyrusza w mini-trasę zamykającą rozdział związany z debiutanckim albumem ,,Polish Rock”, po której to zacznie prace nad nowym materiałem. Jej uroczysty finał odbędzie się na Off Festivalu. więcej »

Nowy teledysk Afro Kolektywu

Nowy teledysk Afro Kolektywu

2012-05-09

Zombie, krew, walka o przetrwanie, siekiery w głowach, zjadanie ludzi żywcem. To tylko niektóre urocze sceny, które będzie można zobaczyć w najnowyszm teledysku Afro Kolektywu do piosenki „Jeżeli kiedyś zabraknie mnie“. więcej »

Znamy finałową dziesiątkę WOW! Music Awards!

Znamy finałową dziesiątkę WOW! Music Awards!

2012-04-19

7 maja rusza głosowanie sms-owe w plebiscycie WOW! Music Awards. Zestaw finalistów w tym roku jest niezwykle różnorodny i pełen prawdziwych muzycznych perełek . więcej »

Akron/Family, Megafaun i Afro Kolektyw na OFF Festivalu

Akron/Family, Megafaun i Afro Kolektyw na OFF Festivalu

2012-04-01

Akron/Family, Megafaun i Afro Kolektyw dołączyli do składu OFF Festivalu. Studyjne eksperymenty i koncertowe improwizacje Akron/Family katapultowały zespół na szczyt sceny zwanej freak folkiem lub nowym rockiem psychodelicznym. Formacja ma na koncie pięć albumów, z których ostatni to "Akron/Family II (The Cosmic Birth and Journey of Shinju TNT)" z 2011 roku. więcej »

więcej

Znaleziono 1 element w kategorii: Teledyski

Afro Kolektyw o szalonym teledysku

Afro Kolektyw o szalonym teledysku

2012-02-17

Muzycy zespołu Afro Kolektyw opowiadają o dość oryginalnym teledysku do piosenki 'Czasami pada śnieg w styczniu'. (gg) więcej »

Znaleziono 1 element w kategorii: Recenzje

Mniej afro, wciąż kolektyw

Mniej afro, wciąż kolektyw

2012-01-29

Jako fan zespołu od lat nie pamiętam już ilu, jestem zawiedziony artystyczną drogą obraną przez Afro Kolektyw. Oni nie są już afro, są już tylko kolektywem. Chociaż przyznam uczciwie, już jako dziennikarz, grają z klasą i na poziomie. więcej »