szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

30 MarcaNajnowsze wiadomości

30 Marca Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 2 elementy w kategorii: Artyści

Helloween

Helloween

Helloween, to obok formacji Accept i Scorpions najbardziej znana na świecie metalowa grupa pochodząca z Niemiec, grająca muzykę będącą wypadkową heavy/speed/power metalu, należąca do najbardziej wpływowych w tych gatunkach. Helloween istnieje nieprzerwanie od ponad ćwierćwiecza i do dzisiaj wydała 12 albumów studyjnych. więcej »

Accept

Accept

Accept to wraz z zespołami Scorpions i Helloween czołowy przedstawiciel niemieckiego heavy metalu, mający także ogromne zasługi dla rozwoju speed metalu. Do dzisiaj kapela zrealizowała kilkanaście albumów, które na świecie znalazły ponad 27 milionów nabywców. Dwoma stałymi członkami grupy są gitarzysta Wolf Hoffmann i basista Peter Baltes. więcej »

Znaleziono 23 elementów w kategorii: Płyty

Accept

Accept

1979-03-12

Debiutancki longplay niemieckiej formacji Accept. Za produkcję materiału odpowiedzialny był Frank Martin. Muzycy pracowali nad materiałem pomiędzy wrześniem, a grudniem w mieszczących się Wilster Delta Studios. więcej »

Breaker

Breaker

1981-05-18

Trzeci longplay w dorobku niemieckiej formacji Accept. Podobnie jak w przypadku poprzednika, nad jego produkcją czuwał Dirk Steffens. więcej »

Death Row

Death Row

1994-10-17

Dziesiąty album w dyskografii heavymetalowej formacji, Accept. Producentami materiału byli członkowie zespołu. Największym powodzeniem longplay cieszył się w Szwecji, gdzie dotarł do 27. pozycji listy bestsellerów. więcej »

Stalingrad

Stalingrad

2012-04-06

6 kwietnia album ukaże się nowy album zespołu Accept, "Stalingrad". Pracą nad albumem pokierował brytyjski producent Andy Sneap, znany ze współpracy między innymi z Megadeath, Exodus czy Nevermore. więcej »

I'm a Rebel

I'm a Rebel

1980-06-16

Drugi longplay w dorobku metalowców z Accept. W ojczyźnie muzyków dzieło nie przedostało się do zestawienia bestsellerów. Podobnie jak poprzedni krążek zespołu, "I'm a Rebel" powstawało w mieszczących się w Wistler Delta Studios. więcej »

Restless And Wild

Restless And Wild

1982-05-24

Przełomowy longplay w dorobku Accept. Dzieło jest pierwszym, którego produkcją zajęli się sami członkowie formacji. Na rynku pojawiła się także wersja dzieła z alternatywną wersją okładki. Krążek jest pierwszym, na którym we wszystkich piosenkach śpiewa Dirkschneider. więcej »

Russian Roulette

Russian Roulette

1986-04-04

Siódmy longplay w dyskografii heavymetalowej formacji Accept. Producentami dzieła byli członkowie zespołu. Po bardziej przystępnym i melodyjnym "Metal Heart" na "Russian Roulette" muzycy powrócili do bardziej mrocznego i cięższego oblicza. więcej »

więcej

Znaleziono 50 elementów w kategorii: Wiadomości

Koncerty Metal All Stars odwołane

Koncerty Metal All Stars odwołane

2014-02-19

Nie dojdą do skutku dwa planowane przyszły miesiąc koncerty Metal All Stars. więcej »

Wokalista Motley Crue dołącza do Metal All Stars

Wokalista Motley Crue dołącza do Metal All Stars

2014-01-11

Vince Neil z Motley Crue uzupełni skład imprezy Metal All Stars, która 26 marca odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie oraz 28 marca w gdańskiej Ergo Arenie. więcej »

Metal All Stars na dwóch koncertach w Polsce

Metal All Stars na dwóch koncertach w Polsce

2013-11-26

Phil Anselmo (na zdjęciu), Joey Belladonna, Max Cavalera i Zakk Wylde to tylko niektóre gwiazdy metalu, które pojawią się w Polsce w ramach projektu Metal All Stars. Muzyków będzie można zobaczyć 26 marca 2014 roku w Atlas Arenie w Łodzi i 28 marca w Ergo Arenie w Gdańsku. więcej »

Nie będzie MetalFestu w 2014 roku

Nie będzie MetalFestu w 2014 roku

2013-11-15

Zła wiadomość dla fanów ciężkiego grania. W przyszłym roku na festiwalowej mapie zabraknie MetalFestu. więcej »

Max Cavalera nie próżnuje

Max Cavalera nie próżnuje

2013-09-09

Max Cavalera, na co dzień lider Soulfly najwyraźniej nie lubi odpoczywać. Właśnie rozpoczął nagrania debiutanckiej płyty swojego kolejnego nowego projektu. więcej »

Członkowie Pantery, Anthrax i Soulfly mają nową supergrupę

Członkowie Pantery, Anthrax i Soulfly mają nową supergrupę

2013-09-06

Phil Anselmo (Pantera, Down - na zdjęciu), Joey Belladonna (Anthrax), Max Cavalera (Soulfly, Sepultura) i Udo Dirkschneider (UDO, Accept) połączą siły na potrzeby niecodziennej trasy koncertowej. więcej »

Zbieraj autografy na MetalFeście

Zbieraj autografy na MetalFeście

2013-06-17

Podczas tegorocznej edycji MetalFestu uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z muzykami. Jedną z atrakcji festiwalu, który odbędzie się w Jaworznie będzie Signing Session. Na fanów czekać będą m.in. członkowie Accept, Entombed, Volbeat, Sodom czy Helloween. więcej »

więcej

Znaleziono 1 element w kategorii: Plotki

Otwarte serce byłego gitarzysty Anthrax tyka jak zegarek

Otwarte serce byłego gitarzysty Anthrax tyka jak zegarek

2009-06-08

Dan Spitz, były gitarzysta grupy Anthrax, poddał się operacji na otwartym sercu. Muzyk trafił pod nóż kardiochirurgów, gdy okazało się, że jedna z jego tętnic jest niemal całkowicie zamknięta. Na szczęście zabieg przebiegł pomyślnie i Spitz dochodzi już do zdrowia w domowym zaciszu. więcej »

Znaleziono 3 elementy w kategorii: Galerie

Accept w Stodole

Accept w Stodole

2012-04-23

Weterani heavy metalu znów w Stodole! Zobacz zdjęcia z koncertu! więcej »

Accept we Wrocławiu

Accept we Wrocławiu

2011-02-07

Metalowa uczta we Wrocławiu! więcej »

Sabaton i U.D.O. w Warszawie

Sabaton i U.D.O. w Warszawie

2010-06-07

Festiwal Military Camp uświetniły metalowe gwiazdy różnych pokoleń. Najjaśniej świeciły Sabaton i U.D.O. Szczegóły niebawem w naszej ekskluzywnej relacji. więcej »

Znaleziono 1 element w kategorii: Imprezy

Military Camp Festival

Military Camp Festival

2010-06-06

6 czerwca w kampusie Wojskowej Akademii Technicznej odbędzie się Military Camp Festival, którego gwiazdami są Sabaton (na zdjęciu) i U.D.O. i Blaze Bayley. Teraz do składu dołączyli polscy wykonawcy. więcej »

Znaleziono 3 elementy w kategorii: Recenzje

Sukces pod Stalingradem

Sukces pod Stalingradem

2012-04-30

Za fragment rosyjskiego hymnu w tytułowym kawałku jeszcze bardziej kochać będą Accept fani w Rosji. Ale nie tylko oni mają powody, by być zadowolonymi z drugiego po reaktywacji studyjnego dzieła legendy heavy metalu. Fani z całego świata je mają. więcej »

Ta muza żre

Ta muza żre

2012-06-13

Brawa za nazwę. Jeszcze większe za muzykę. Kolejny zespół, w który zaangażowany jest Titus, ucieszy każdego fana klasowego hard rocka i klasycznego heavy metalu. więcej »