szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

4 KwietniaNajnowsze wiadomości

4 Kwietnia Najnowsze plotki

Wyniki wyszukiwania

The Beatles - Znaleziono 49 elementów w kategorii: Recenzje

Noel - Liam 1:0

Noel - Liam 1:0

Znany z niewyparzonej gęby Noel Gallagher to jedna z najważniejszych postaci rocka ostatnich dziesięcioleci. Solowym debiutem przypomina, że nie stało się to przypadkiem. więcej »

Mniej afro, wciąż kolektyw

Mniej afro, wciąż kolektyw

Jako fan zespołu od lat nie pamiętam już ilu, jestem zawiedziony artystyczną drogą obraną przez Afro Kolektyw. Oni nie są już afro, są już tylko kolektywem. Chociaż przyznam uczciwie, już jako dziennikarz, grają z klasą i na poziomie. więcej »

Na specjalne okazje

Na specjalne okazje

Paul McCartney po pięciu latach przerwy zabiera nas w sentymentalną podróż do czasów swojego dzieciństwa. Podróż nie tak oczywistą, dostarczającej jednak niezapomnianych wrażeń. więcej »

Prosto, szczerze, od serca

Prosto, szczerze, od serca

Najbardziej amerykańsko brzmiący Brytyjczyk do czasu Donovana. Tak najprościej opisać Jake'a Bugga. więcej »

Warto się zapomnieć

Warto się zapomnieć

Osiemdziesiąt jeden lat, blisko siedemdziesiąt milionów sprzedanych płyt i sława sięgająca od niewielkiego Epsom, gdzie się urodziła, aż po najdalsze zakątki Ziemi. Petula Clark to bez wątpienia jedna z największych gwiazd w historii brytyjskiej piosenki, zarazem kobieta, która mogłaby być żywą ikoną akcji "emerytura jest dla słabych". więcej »

Wciąż ekscytujący

Wciąż ekscytujący

Zmiany, zmianami, ale Myslovitz jak wielkim zespołem był, tak jest. więcej »

Nowy, ale stary i wciąż jary

Nowy, ale stary i wciąż jary

Pierwszy w pełni premierowy materiał Paula McCartneya od sześciu lat to dzieło zróżnicowane, momentami intrygujące i też zwyczajnie udane. więcej »