szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

1 KwietniaNajnowsze wiadomości

1 Kwietnia Najnowsze plotki

Wyniki wyszukiwania

The Beatles - Znaleziono 49 elementów w kategorii: Recenzje

Potężne, majestatyczne, znakomite

Potężne, majestatyczne, znakomite

To się nazywa rozbudzić apetyt. Rozpuszczając plotki o trasie z prawdziwego zdarzenia, zreaktywowane Soundgarden wydało koncertowy zestaw, po którym chyba nikt nie będzie się wahał z zakupem biletu. więcej »

Lepiej niż w kinie

Lepiej niż w kinie

Co jakiś czas pojawiają się soundtracki lepsze niż filmy (wcale nie piję do sagi "Zmierzch"). Do takich zalicza się właśnie "Sucker Punch". więcej »

Chłopak z gitarami

Chłopak z gitarami

Grywał sobie Pat Metheny wieczorami na przeróżnych gitarach i wyszła mu płyta. Wyjątkowa w jego bogatym dorobku, niełatwa do słuchania, mająca momenty piękne. więcej »

Egzamin zdany

Egzamin zdany

Toruńska grupa Half Light porwała się na coś, co mogłoby wydawać się z założenia jako karkołomne – zmierzyć się z legendarną Republiką. Ortodoksyjni fani twórczości Grzegorza Ciechowskiego zapewne już szykują stos dla młodego zespołu. Ale ja bym się tak nie spieszył z rozniecaniem ognia. więcej »

Sezon 30, epizod 10, odcinek 7592

Sezon 30, epizod 10, odcinek 7592

„The Devil You Know” to utwór, który mógłby dać tytuł najnowszemu albumowi Anthraxu. Jednak Scott Ian i Charlie Benante z kolegami wybrali buńczuczną „Worship Music” – „Muzykę do Wielbienia”. Też pasuje. więcej »

Grająca szafa z Meksyku

Grająca szafa z Meksyku

Kasabian nagrali najbardziej przebojowy numer w karierze i najmniej przebojową płytę. więcej »