szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

4 KwietniaNajnowsze wiadomości

4 Kwietnia Najnowsze plotki

Wyniki wyszukiwania

Depeche Mode - Znaleziono 42 elementów w kategorii: Płyty

Alternative Energy

Alternative Energy

"Alternative Energy" to potężna dawka energii z alternatywnych źródeł muzycznego zasilania. Wydawnictwo wydało Sony Music latem 2011 roku. więcej »

The Best Rock Ballads Ever!

The Best Rock Ballads Ever!

Box składający się z 4 płyt - w sumie 52 numery, które są idealnym soundtrackiem do miłosnych uniesień. Bardzo lekkie, miękkie brzmienia, które nie przeszkadzają - bardziej pobudzają. Znawcy rocka być może będą zniesmaczeni, jednak laikowi zestaw rockowych ballad z pewnością przypadnie do gustu. Płyta spodoba się również tym, którzy chcą mieć ulubione, soft-rockowe przeboje na jednej... czterech płytach. więcej »

Out

Out

W rok po płycie „In” opublikowanej przez zespół Agressiva 69, otrzymujemy jej rewers – dwupłytowy album zatytułowany „Out”, a zawierający w większości zestaw remiksów nagrań formacji dokonanych przez czołówkę polskich producentów więcej »

Volume, The Best Of...

Volume, The Best Of...

Podczas swojej piętnastoletniej kariery w świecie tanecznej elektroniki, PAUL VAN DYK osiągnął więcej niż inni Artyści, bez względu na rodzaj muzyki, którą uprawiają. O jego sukcesach wielu z nich może tylko pomarzyć. więcej »

Eska Rock na fali

Eska Rock na fali

Lista najlepszych, najbardziej energetycznych, najbardziej przebojowych ... Stop ! Odpuśćmy sobie zestawienia. więcej »