szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

1 KwietniaNajnowsze wiadomości

1 Kwietnia Najnowsze plotki

Wyniki wyszukiwania

The Beatles - Znaleziono 49 elementów w kategorii: Recenzje

Przekleństwo geniuszu

Przekleństwo geniuszu

Broken Bells to wspólny projekt Danger Mouse'a i wokalisty The Shins, Jamesa Mercera. Niestety skład tego duetu jest jego największym przekleństwem. więcej »

Wariaci i geniusze

Wariaci i geniusze

Od początku wieku rzesze fanów zastanawiają się, czy The Dillinger Escape Plan są geniuszami, czy wariatami. A ja pytam, czy są prawdziwi geniusze, którzy nie są szaleni? więcej »

Filmowy smakołyk

Filmowy smakołyk

Zebrać kilka popularnych piosnek i przygotować ich nowe wersje to żaden wyczyn. Nagrać je tak, by tworzyły spójną całość i pasowały do stylu wykonującego artysty to prawdziwa sztuka. Sztuka, która bezbłędnie udała się Ani Dąbrowskiej. więcej »

Między The Beatles i Motörhead

Między The Beatles i Motörhead

Soulburners czterdzieści parę lat temu nie mieliby prawa istnieć. Choć łączą wiele elementów muzyki z tamtych lat. więcej »

Melodyjna, gitarowa furia

Melodyjna, gitarowa furia

Podczas wizyty Helmet w Polsce, w styczniu 2009 roku, lider kapeli, Page Hamilton żalił się, że nie ma partnerki, a na jego koncerty przychodzą głównie spoceni faceci. Po ponad 20 latach kariery, wokalista i gitarzysta postanowił coś z tym zrobić. Nowa płyta to - w kategorii Helmet - pop-rock z kilkoma refrenami, które dziewczęta mogą śpiewać w pierwszych rzędach. więcej »

Muzyczna różnorodność

Muzyczna różnorodność

Na najnowszej, piątej składance "Pieprz i Wanilia" jest wszystko co charakteryzuje wydania polskiej serii The Best of Lounge Music. Jest różnorodność brzmień, zaskakujące aranżacje znanych utworów i muzyczne smaki odległych Polsce krain. Wszystko to ma wspólny mianownik – osobę Stanisława Trzcińskiego. więcej »

Życie po Oasis

Życie po Oasis

Zespół miał mieć nazwę Oasis 2.0. i w sumie byłaby ona adekwatna do zawartości debiutu Beady Eye. Bo choć w składzie zabrakło głównego kompozytora, Noela Gallaghera, artyści stworzyli muzykę bardzo zbliżoną do dokonań tamtej formacji. I co najważniejsze, wcale nie gorszą. więcej »