szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

21 LutegoNajnowsze wiadomości

21 Lutego Najnowsze plotki

Wyniki wyszukiwania

Depeche Mode - Znaleziono 42 elementów w kategorii: Płyty

The Future Embrace

The Future Embrace

Solowy album Billy'ego Corgana, wokalisty i gitarzysty zespołów The Smashing Pumpkins i Zwan. Produkcją zajął się artysta, wspomagany przez Bena Harrisa z formacji Nitzer Ebb. Ostatecznych miksów dokonał Alan Moulder, który współpracował z Nine Inch Nails, Depeche Mode czy U2. więcej »

American IV: The Man Comes Around

American IV: The Man Comes Around

Wznowienie rewelacyjnej, płyty wydanej w 2002 roku przez legendę amerykańskiej muzyki Johnny Casha. Artysta oprócz własnych kompozycji utrzymanych w stylistyce country umieścił tu covery min. The Beatles, Depeche Mode Stinga czy Nine Inch Nails. więcej »

Counterfeit E.P

Counterfeit E.P

Solowy minialbum autorstwa Martina Gore'a zarejestrowany po trasie koncertowej promującej 6 album Depeche Mode - "Music for the Masses". Jest to krążek z coverami; Gore zinterpretował nagrania takich zespołów jak The Comsat Angels czy The Durutti Column. więcej »

Strange Little Girls

Strange Little Girls

Szósty w solowej karierze Tori Amos album, wydany w 2001 roku składał się z dwunastu coverów piosenek napisanych przez znanych artystów. Piosenkarka i kompozytorka zaśpiewała utwory z kobiecej perspektywy, bez ingerencji w tekst utworów. więcej »

Masters of Chant Chapter VII

Masters of Chant Chapter VII

Studyjny projekt producenta Franka Petersona świętuje w tym roku 10-lecie. Z tej okazji do naszych rąk trafia kolejny krążek z serii Gregorian - „Masters of Chant Chapter VII". więcej »

3

3

31 sierpnia ukazuje się w Polsce długo oczekiwana płyta “3″ francuskich mistrzów muzycznych interpretacji - Nouvelle Vague. więcej »