szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

19 LutegoNajnowsze wiadomości

19 Lutego Najnowsze plotki

Wyniki wyszukiwania

Depeche Mode - Znaleziono 42 elementów w kategorii: Płyty

Songs Of Faith And Devotion

Songs Of Faith And Devotion

Dla każdego, kto pamięta 1993 rok i pojawienie się singla "I Feel You", to był z pewnością szok. Po bardzo syntetycznym "Violator" i specyficznym wizerunku depeszów przyszedł czas na ostre gitary, żywą perkusję i Davida Gahana w długich włosach. więcej »

Delta Machine

Delta Machine

Zestaw promuje singel "Heaven", który zadebiutował 1 lutego 2013 roku. Na małym krążku znalazły się remiksy piosenki, za które odpowiadają Matthew Dear, Blawan, Owlle oraz Steps to Heaven. więcej »

Tylko mnie kochaj

Tylko mnie kochaj

„Tylko mnie kochaj” to lekki, pogodny film o miłości z iście gwiazdorską obsadą. W głównych rolach zobaczymy m.in.: Macieja Zakościelnego, Agnieszkę Grochowską, Agnieszkę Dygant a także Marcina Bosaka i Grażynę Szapołowską. Wraz z premierą filmu, na rynku ukaże się również album z muzyka do filmu „Tylko Mnie Kochaj”, na którym znajduja się najpiękniejsze piosenki miłosne ostatnich lat w wykonaniu m.in.: Everything But The Girl, Kasi Kowalskiej, Reni Jusis, Depeche Mode, Sugababes, Reni Jusis czy Moniki Brodki. więcej »

Bloodline

Bloodline

Trzeci album Alana Wildera - byłego członka Depeche Mode, wydany w 1992 roku w wytwórni Mute. więcej »

The Light The Dead See

The Light The Dead See

Wokalista Depeche Mode zastąpił związanego dotąd z Soulsavers Marka Lanegana. „Soulsavers poprzedzali koncerty Depeche Mode podczas ostatniej trasy koncertowej; byłem ich fanem od lat” – wyjaśnia Gahan. więcej »

Unsound Methods

Unsound Methods

Czwarty solowy album i zarazem pierwszy Alana Wildera, po opuszczeniu Depeche Mode. Został wydany w 1997 roku w wytwórni Mute. więcej »