szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

19 StyczniaNajnowsze wiadomości

19 Stycznia Najnowsze plotki

Wyniki wyszukiwania

bros - Znaleziono 19 elementów w kategorii: Plotki

Narodziny gwiazdy Beyoncé

Narodziny gwiazdy Beyoncé

Beyoncé ma szansę na główną rolę w kolejnym remake'u musicalu "Narodziny gwiazdy". więcej »

Królowa gier Beyoncé

Królowa gier Beyoncé

Beyoncé Knowles ma ukrytą pasję - gry wideo. Piosenkarka przyznała, że uwielbia spędzać czas przy konsoli Nintendo Wii. więcej »

Metallica przed sądem za ściąganie mp3?

Metallica przed sądem za ściąganie mp3?

Lars Urlich, który w roku 2000 rozpętał wojnę z Napsterem w niedawnym wywiadzie sam przyznał się do nielegalnego ściągania muzyki z internetu. Jaki finał czeka perkusistę za zaspokajanie swojej buntowniczej ciekawości? więcej »

Nikt nie chce Paris Hilton

Nikt nie chce Paris Hilton

Paris Hilton ma problemy z wydaniem nowej płyty. Drugi już longplay artystki, choć skończony, może nie ujrzeć światła dziennego. Nikt bowiem nie chce wydać jej krążka. Debiutancki album dziedziczki zatytułowany "Paris" ukazał się w sierpniu 2006 roku nakładem własnej wytwórni gwiazdy, Heiress Records. więcej »

Cher nie będzie Kobietą-Kotem

Cher nie będzie Kobietą-Kotem

Wbrew wcześniejszym doniesieniom Cher nie przywdzieje kostiumu Kobiety-Kota w kolejnym filmie o przygodach Batmana. Informacje podaną przez brytyjską gazetę "Sunday Mirror" zdementowali producenci z wytwórni Warner Bros. więcej »

Madonna z nowym kontraktem

Madonna z nowym kontraktem

Potwierdziły się krążące od kilku tygodni plotki o nowym kontrakcie Madonny. Królowa popu podpisała wielomilionową umowę z koncernem Live Nation. Informację potwierdził prezes Live Nation, Michael Rapino, specjalizującej się dotąd w organizacji koncertów. więcej »

Jessica Simpson w piechocie morskiej

Jessica Simpson w piechocie morskiej

Jessica Simpson zagra w komedii "Major Movie Star". Amerykanka wcieli się w hollywoodzką gwiazdę, która wstępuje do marines, aby udowodnić szefom pewnego studia, że nadaje się do filmu wojennego. W bazie Camp Pendleton aktorka szybko zdaje sobie sprawę, iż był to zły pomysł, ale dla dobra kraju nie poddaje się. więcej »