szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

4 KwietniaNajnowsze wiadomości

4 Kwietnia Najnowsze plotki

Wyniki wyszukiwania

The Beatles - Znaleziono 25 elementów w kategorii: Artyści

Motley Crue

Motley Crue

"Motley Crue to grająca komercyjnego hard rocka kapela, na którą czekają lata 80. W ciągu kilku miesięcy stali się jedną z najpopularniejszych grup w południowej Kalifornii. (...) Motley Crue to nie bunt, ale rockowa rewolucja. Powrót do ostrzejszego brzmienie The Beatles wzmocnionego na potrzeby lat 80.". więcej »

Paul McCartney

Paul McCartney

Paul McCartney to multiinstrumentalista, kompozytor muzyki filmowej, elektronicznej, poważnej, producent muzyczny i filmowy, malarz, obrońca praw zwierząt - lista zasług tego artysty jest długa. Ale Paul McCartney do historii i tak przejdzie jako współzałożyciel najsłynniejszego zespołu w dziejach muzyki rozrywkowej - The Beatles. więcej »

Ringo Starr

Ringo Starr

Ringo Starr zasłynął przede wszystkim jako członek najsłynniejszej grupy w historii muzyki rozrywkowej - The Beatles. Mało kto orientuje się, że ten Ringo Starr jeszcze przed rozpadem legendarnej kapeli rozpoczął pełną artystycznych sukcesów karierę solową. więcej »

Julita & Paula

Julita & Paula

Julita & Paula to polski duet skrzypcowy, który tworzą siostry Sokołowskie. Ich przygoda ze sztuką rozpoczęła się od słuchania twórczości takich muzyków, jak Fryderyk Chopin, The Beatles czy Elvis Presley. Julita & Paula miały z nimi kontakt ze względu na rodziców, którzy płyty akurat tych artystów najbardziej lubili słuchać w domu. więcej »

Riccardo Fogli

Riccardo Fogli

Riccardo Fogli to włoski piosenkarz urodzony 21 października 1947 roku w miejscowości Pontedera. Od najmłodszy lat interesował się muzyką. Riccardo Fogli w latach 60. XX wieku był pod wrażeniem dokonań zespołu The Beatles co bez wątpienia miało wpływ na jego późniejszy muzyczny rozwój. więcej »

Of Montreal

Of Montreal

Na koncertach, które słyną ze swojej widowiskowości, Of Montreal wyglądają jak gwiazdy glam rocka, a frontmanowi zdarza się przywdziewać garderobę fikuśną, zwiewną i nieodpowiednią dla swojej płci. Muzyka Of Montreal jest na tyle różnorodna, że porównuje się ją zarówno do The Beatles, jak i Queen czy Blur. więcej »

Serj Tankian

Serj Tankian

Serj Tankian walczył o uznanie tureckiego ludobójstwa Ormian przez Stany Zjednoczone i marzy o hologramowych koncertach. Jest aktywistą, wokalistą, poetą, multiinstrumentalistą, wydawcą. Choć Serj Tankian zasłynął za sprawą metalowej formacji System of a Down, otwarcie przyznaje, że lubi The Cure, Toma Waitsa, Boba Marleya, Davida Bowiego i The Beatles. więcej »