szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

26 LutegoNajnowsze wiadomości

26 Lutego Najnowsze plotki

Wyniki wyszukiwania

Skalpel - Znaleziono 16 elementów w kategorii: Płyty

Dream Logic

Dream Logic

Dwa lata po premierze "Breslau" muzyk zespołu Skalpel powraca z nowym albumem "Dream Logic", nostagiczną wycieczką do lat 90-tych, złotej ery downtempo, headz music i trip-hopu . więcej »

Cotton Touch

Cotton Touch

Wszystkie teksty i utwory na albumie skomponowane i wykonane zostały przez Tobiasza Bilińskiego i Adama Byczkowskiego (którzy na co dzień tworzą wspólnie trzon zespołu). Zajęli się oni również, razem z Maciejem Cieślakiem, produkcją materiału. Mastering wykonany został przez Marcina Cichego, znanego z zespołu Skalpel. więcej »

Breslau

Breslau

Igor Boxx to pseudonim sceniczny Igora Pudło z wrocławskiego duetu Skalpel, który w londyńskiej wytwórni Ninja Tune wydał dwie płyty (“Skalpel” 2004, “Konfusion” 2005), bardzo dobrze przyjęte na świecie a w Polsce zaliczane do najważniejszych wydawnictw ubiegłego dziesięciolecia (m.in.“Paszport Polityki”). więcej »

Last Party In Breslau

Last Party In Breslau

„Last Party In Breslau” Igora Boxxa to ciąg dalszy wrocławskich przygód jednego z członków duetu Skalpel. Po znakomicie przyjętym wydawnictwie „Breslau”, który na świecie ukazał się nakładem oficyny Ninja Tune, Igor powraca z nową muzyczną wizją nowoczesnej, roztańczonej metropolii. więcej »

Artur Rojek Selection.pl OFF Festival

Artur Rojek Selection.pl OFF Festival

"Artur Rojek Selection OFF Festival" i "Artur Rojek Selection.pl OFF Festival.pl" to dwa wydawnictwa stworzone przez Isound we współpracy z Arturem Rojkiem - dyrektorem artystycznym OFF Festivalu przy okazji tegorocznej edycji tej imprezy. więcej »