szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

22 MajaNajnowsze wiadomości

22 Maja Najnowsze plotki

Wyniki wyszukiwania

Queens of the Stone Age - Znaleziono 19 elementów w kategorii: Recenzje

Koń, na którego warto postawić

Koń, na którego warto postawić

Stał się cud. Inaczej bowiem tego nie można nazwać. Grupa Nickelback nagrała znakomity album. I nie w żadnym wypadku znakomity jak na Nickelback tylko po prostu znakomity. więcej »

Superpłyta supergrupy

Superpłyta supergrupy

Nie napiszę, że debiutancki album The Dead Weather jest najlepszym, którego współtwórcą jest Jack White (inaczej fani "Elephant" by mnie zlinczowali), ale na pewno jest to jego najseksowniejsze dzieło. Oczywiście, duża w tym zasługa VV, czyli wokalistki The Kills tu występującej pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem Alison Mosshart. więcej »

Seksownie przybrudzeni

Seksownie przybrudzeni

Trudno było mi sobie wyobrazić, co może wyjść ze współpracy Arctic Monkeys i Josha Homme'a. Nawet przez chwilę nie miałam jednak wątpliwości, że album "Humbug" będzie czymś dobrym, co zresztą zdradzał bardzo udany i - jak się okazało - reprezentatywny dla całości singel "Crying Lightning". Proszę państwa, wspaniale jest mieć rację. więcej »

Potęga miłości

Potęga miłości

Yes, yes, yes! A raczej ja, ja, ja! Rammstein to kapitalny zespół, ale wszyscy wiemy, że zdarzają im się gorsze płyty. "Liebe ist für alle da" jednak zdecydowanie do nich nie należy. więcej »

Z miłości do rocka

Z miłości do rocka

Kim Novak zawsze kojarzyła mi się bardzo dobrze, z "Zawrotem głowy", czyli ulubionym filmem Hitchcocka. Kim Nowak kojarzyć będzie mi się równie dobrze, z jedną z najlepszych rockowych płyt 2010 roku. więcej »

Rockowy koktajl

Rockowy koktajl

- To będzie taka mieszanka Depeche Mode i Neila Younga - zapowiadał wokalista, Win Butler. Jak dziwnie i podejrzanie by to nie brzmiało, nie kłamał. Co to znaczy? Niewątpliwie "The Suburbs" to ciekawa i intrygująca rockowa płyta z popowym drygiem. Poza tym bardzo dobra i zaskakująco przebojowa. więcej »

R jak rewelacja

R jak rewelacja

Trudno uwierzyć, że "Rated R" stuknęło 10 lat. Nie chodzi o to, że czas leci jak oszalały (choć bez wątpienia jest to nieokiełznany skurczybyk), ale raczej o to, że materiał z drugiego albumu Queens of The Stone Age nic się nie zestarzał i nadal brzmi po prostu fenomenalnie. więcej »