szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

23 KwietniaNajnowsze wiadomości

23 Kwietnia Najnowsze plotki

Wyniki wyszukiwania

Muchy - Znaleziono 15 elementów w kategorii: Płyty

Niepokonani ABC

Grupa ABC Andrzeja Nebeskiego powstała w 1969 roku, pierwotnie przyjmując nazwę grupa O ? zmiana nazwy nastąpiła w wyniku ogłoszonego konkursu przez Telewizyjny Ekran Młodych (popularna audycja TV). Grupę tworzyli: Andrzej Nebeski - perkusja, Hubert (...) więcej »

Offensywa prezentuje Offsesje 1

Offensywa prezentuje Offsesje 1

"OFFSESJE" to album zawierający utwory zrealizowane i nagrane dla Offensywy w legendarnym studiu Trójki im. Agnieszki Osieckiej. więcej »

Offsesje 2

Offsesje 2

„Offsesje 2” to album zawierający utwory zrealizowane i nagrane dla audycji Offensywa w legendarnym studiu Trójki im. Agnieszki Osieckiej. więcej »

Męskie Granie 2011

Męskie Granie 2011

Na trzy płytowy album składają się utwory, które zabrzmiały podczas tegorocznego cyklu koncertów odbywających się pod szyldem „Męskie Granie 2011”. więcej »

Eska Music Awards 2008

Eska Music Awards 2008

Płyta wypełniona największymi i ulubionymi przebojami słuchaczy radia Eska „ESKA MUSIC AWARDS 2008“ już w sklepach !!! więcej »

Antyradio - Rock, Honor, Ojczyzna

Antyradio - Rock, Honor, Ojczyzna

W sklepach muzycznych pojawił się nowy, dwupłytowy album "ANTYRADIO - Rock, Honor, Ojczyzna". Kompilacja 32 utworów polskich i zagranicznych, których dobór pozwala na porównanie klasyki z tym, co w gitarowym graniu najświeższe. Prawdziwa gratka dla fanów rocka. więcej »

Nu Rock Revolution

Nu Rock Revolution

Kompilacja ”Nu Rock Revolution” jest najlepszym dowodem na to jak bardzo dzisiejsze brzmienie rocka wciąż pozytywnie zaskakuje wiernych fanów tego gatunku, jednocześnie będąc muzyczną formą wypowiedzi nowych pokoleń młodych ludzi na całym świecie. więcej »