szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

24 LutegoNajnowsze wiadomości

24 Lutego Najnowsze plotki

Wyniki wyszukiwania

Katy Perry - Znaleziono 15 elementów w kategorii: Recenzje

Bez polskiej przaśności

Bez polskiej przaśności

Tatiana Okupnik stwierdziła jakiś czas temu, że w Polsce osiągnęła na niwie artystycznej już wszystko i wyjechała do Wielkiej Brytanii. Tam nagrała płytę, którą bez wstydu można zaprezentować w każdej światowej rozgłośni radiowej. więcej »

Pop zrobiony z głową

Pop zrobiony z głową

Nie brakuje głosów, że mówienie o Selenie Gomez per "artystka" to obraza wobec twórców, którzy od a do z pracują nad swoimi kompozycjami i stawiają na muzykę w pełni autorską. Może i jest to obraza, ale jako krytyk mam to w nosie i życzyłbym sobie jak najwięcej produktów tak udanych, jak "When the Sun Goes Down". więcej »

Bez odpowiedniej mocy

Bez odpowiedniej mocy

Od premiery bestsellerowego albumu "Loose" Nelly Furtado minęło sześć lat. Czy dziś artystka ma szansę powtórzyć sukces? więcej »

Z jajem i jajami

Z jajem i jajami

Zawsze było wiadomo, że Pink ma jaja. Wiadomo też jednak, że ciąża, macierzyństwo zmieniają kobietę. Na szczęście ani błogosławiony stan, ani bycie matką nie naruszyły jaj Alicii Moore. więcej »

W rajskiej dolinie wśród dźwięków

W rajskiej dolinie wśród dźwięków

Niech John Mayer szlaja się z celebrytkami i opowiada potem różne związane z tym pierdoły w mediach, jeśli tylko będzie nagrywał potem tak dobre płyty jak "Paradise Valley". więcej »

Riposta dla krytyków

Riposta dla krytyków

Nie brakuje, oj nie brakuje osób, które najchętniej zamknęłyby Miley Cyrus na kilka miesięcy (kilka lat? na zawsze?!) w jakimś zamkniętym ośrodku, byle tylko jej nie widzieć i nie słyszeć. Nic z tego, o niej będzie jeszcze głośniej. więcej »

Zachmurzona Kalifornia

Zachmurzona Kalifornia

Katy Perry może nie wyleguje się już na różowej chmurce i nie ubiera w landrynkowe stroje. Nie porzuciła jednak pogodnej Kalifornii na rzecz, dajmy na to, Rejkiawiku. więcej »