szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

26 LutegoNajnowsze wiadomości

26 Lutego Najnowsze plotki

Wyniki wyszukiwania

Katy Perry - Znaleziono 18 elementów w kategorii: Płyty

When In Rome (Pewnego Razu w Rzymie)

When In Rome (Pewnego Razu w Rzymie)

Ścieżka dźwiękowa do romantycznej komedii “Pewnego razu w Rzymie” z Kirsten Bell w roli głównej, która na ekrany polskich kin wejdzie 23 lipca. więcej »

RMF FM Najlepsza Muzyka na Wiosnę 2009

RMF FM Najlepsza Muzyka na Wiosnę 2009

Ta składanka, której premiera miała miejsce 6 marca, w krótkim czasie pokryła sie złotem i cały czas pnie się w górę! Szanse na Platynową Płytę są ogromne! więcej »

RMF FM - Najlepsza Muzyka 2009

RMF FM - Najlepsza Muzyka 2009

RMF FM - Najlepsza Muzyka 2009" to kolejna płyta z serii składanek z wyborem najlepszych zdaniem radia i słuchaczy utworów granych na antenie stacji RMF FM. więcej »

Hity Na Czasie 2009

Hity Na Czasie 2009

W piątek, 10 lipca, premiera kompilacji "HITY NA CZASIE 2009"! Na płycie usłyszycie najnowsze kawałki z czołówek radiowych list przebojów oraz single gwiazd tegorocznej trasy koncertowej HITY NA CZASIE. więcej »

Eska TV

Eska TV

Ten podwójny album CD+DVD jest wspólnym projektem Eska TV i MyMusic. Znajdziecie na nim najlepsze Hity na Czasie oraz Klipy na Czasie wybrane z ramówki muzycznej stacji telewizyjnej ESKA TV. Wśród wielu rewelacyjnych wykonawców będziecie mogli usłyszeć i zobaczyć m.in. Katerine, Jaya Seana, Veronę, Łukasza Zagrobelnego czy Guru Josh Project. więcej »

Hity Na Czasie 2009

Hity Na Czasie 2009

Radio Eska i TVP 2 po raz kolejny zaserwują nam energetyczną dawkę muzyki i emocji. Tego wieczoru wystąpią polskie i światowe gwiazdy, m.in. Katerine z utworami "Treat me like a lady" i "Ayo Technology", Jay J "Body to Body", VERONA "Do you really wanna know" , MEZO z utworem "Zemsta" oraz wielu innych. więcej »