szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

1 KwietniaNajnowsze wiadomości

1 Kwietnia Najnowsze plotki

Wyniki wyszukiwania

James Blunt - Znaleziono 38 elementów w kategorii: Plotki

Królewskie wesele bez Jamesa Blunta

Królewskie wesele bez Jamesa Blunta

James Blunt nie wystąpi na weselu księcia Williama i Kate Middleton. Wcześniej muzyk stwierdził, że pojawi się na ceremonii i będzie przygrywać młodej parze, ale wkrótce potem jego rzecznik temu zaprzeczył. Blunt postanowił ostatecznie rozwiać wszelkie wątpliwości. więcej »

Mama Jamesa Blunta martwi się o syna

Mama Jamesa Blunta martwi się o syna

James Blunt przyznał, że jego mama jest zatroskana z powodu muzyki, jaką tworzy. Wokalista zdradził, że matka często do niego dzwoni, wypytując, dlaczego jego piosenki są tak melancholijne. więcej »

Niezły z niego jajcarz

Niezły z niego jajcarz

zapowiada, że jego nowa płyta będzie... zabawna. Wokalista pracuje obecnie nad materiałem, który powinien ukazać się jesienią 2010 roku. więcej »

James Blunt chętnie goły

James Blunt chętnie goły

James Blunt nie ma nic przeciwko rozebraniu się przed aparatem. 35-letni muzyk nie jest jednak pewny, czy zachwyciłby odbiorców. więcej »

Ulica Eltona Johna

Ulica Eltona Johna

<a href="/aid,1248,artysta.html"><b><u>Elton John</b></a></u> może doczekać się ulicy swojego imienia. Władze Londynu rozważają uhonorowanie wokalisty. - Zastanawiamy się nad aleją Eltona Johna - zdradziła przewodnicząca rady dzielnicy Harrow, Susan Hall. -Widziałam go niedawno w Las Vegas. To niesamowity artysta i wielki showman. więcej »

James Blunt marzy o żonie

James Blunt marzy o żonie

James Blunt (fot. AFP) zdradził, że bardzo pragnie nareszcie spotkać "tę jedyną", ożenić się z nią i założyć rodzinę. Znany z licznych romansów wokalista twierdzi, że małżeństwo dałoby mu więcej szczęścia, niż sława i pieniądze. więcej »

Pete Doherty najmniej atrakcyjny

Pete Doherty najmniej atrakcyjny

Pete Doherty (fot. AFP) został okrzyknięty najmniej seksownym mężczyzną świata. Wokalista Babyshambles znalazł się na pierwszym miejscu niechlubnego rankingu stworzonego przez internautów w odpowiedzi na plebiscyt magazynu "Maxim", w którym "wygrała" Sarah Jessica Parker. więcej »