szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

29 MarcaNajnowsze wiadomości

29 Marca Najnowsze plotki

Wyniki wyszukiwania

Iwona Węgrowska - Znaleziono 15 elementów w kategorii: Wiadomości

Feel Festival 2009

Feel Festival 2009

Gratka dla fanów Piotra Kupichy i jego zespołu. 24 maja na lotnisku Muchowiec w Katowicach odbędzie się największy koncert grupy Feel. Występ odbędzie się w ramach Feel Festival 2009. Czy to znaczy, że na festiwalowej mapie Polski przybyła nam kolejna impreza? Czas pokaże... więcej »

Eska Music Awards. Coma, Feel i Edyta Górniak ze statuetkami!

Eska Music Awards. Coma, Feel i Edyta Górniak ze statuetkami!

ESKA Music Awards. Nagrody otrzymali m.in. Edyta Górniak za przebój roku "To nie tak jak myślisz" oraz zespół Feel, który uznany został zespołem roku, a także grupa Coma za rockowy hit roku. więcej »

Piotr Rubik teraz z Iwoną Węgrowską?

Piotr Rubik teraz z Iwoną Węgrowską?

Jak czytamy na oficjalnej stronie Piotra Rubika, Iwona Węgrowska jest kolejną wokalistką, która pojawi się na jego następnym albumie. Premierę wydawnictwa zatytułowanego "RubikOne" przewidziano na 20 maja 2009. więcej »

Ogłoszono nominacje do Eska Music Awards 2009

Ogłoszono nominacje do Eska Music Awards 2009

Radio Eska ogłosiło listę nominowanych do nagrody Eska Music Awards 2009. Wśród artystów walczących w 10 kategoriach znaleźli się m.in.: Edyta Górniak, Doda, Kasia Wilk, Iwona Węgrowska, Piotr Kupicha z zespołem Feel, czy Video i Manchester. Gala wręczenia nagród odbędzie się 24 kwietnia w Hali Sportowej w Łodzi. więcej »

"Pocztówka do św. Mikołaja" - PREMIERA!

"Pocztówka do św. Mikołaja" - PREMIERA!

Na tegorocznej muzycznej edycji „Pocztówki...” znaleźli się: grupa FEEL z premierowym „Hymnem Pocztówki Do Świetego Mikołaja (Gdy Wigilia Jest)” (utwór dostepny wyłącznie na tym wydawnictwie!), Formacja Nieżywych Schabuff z najnowszym przebojem "Przez Chwilę" oraz Natalia Lesz, Amellia, Iwona Węgrowska i losza vera. więcej »

Złota "Pocztówka do świętego MIkołaja"

Złota "Pocztówka do świętego MIkołaja"

Płyta "Pocztówka do św. Mikołaja" która miała swoją premierę 14 listopada już w dniu premiery znalazła ponad 30 000 nabywców. Pozwoliło to już na samym starcie okryć się złotem. Na płycie znajdują się utwory śpiewane przez takich wykonawców jak zespół Feel, Patrycja Kosiarkiewicz, Formacji Nieżywych Schabuff, Natalia Lesz, Iwona Węgrowska. więcej »

Teledysk do utworu O.S.T.R. zwyciężył na Yach Film

Grand Prix zakończonego w niedzielę 17. Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film 2008 zdobył teledysk do utworu "Jak nie Ty, to kto?" O.S.T.R. feat. Brother J w reżyserii Balbiny Bruszewskiej. więcej »