szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

24 StyczniaNajnowsze wiadomości

24 Stycznia Najnowsze plotki

Wyniki wyszukiwania

Depeche Mode - Znaleziono 42 elementów w kategorii: Płyty

Some Great Reward

Some Great Reward

Przez wielu uznawana za najlepszą płytę Depeche Mode. I coś w tym jest. Na "Some Great Reward" wszystko jest praktycznie idealne i nie ma mowy o słabych momentach. więcej »

The Singles 81- 85

The Singles 81- 85

Pierwszy składankowy album Depeche Mode z 1985 roku. Fani muszą go mieć z dwóch trzech powodów: "Get The Balance Right", "Shake The Disease" i "It's Called a Heart". więcej »

Black Celebration

Black Celebration

Wydany w 1986 roku "Black Celebration" do dziś uznawany jest za jedno z największych osiągnięć Depeche Mode. Płyta wspaniała, poruszająca, nie do opisania. więcej »

Exciter

Exciter

Długo wyczekiwany następca "Ultry" niestety nie sprostał oczekiwaniom. Płyta jest jedną z najsłabszych pozycji w dyskografii Depeche Mode, jeśli nawet nie najsłabszą. więcej »

101

101

Doskonałe podsumowanie lat 80. w historii Depeche Mode. Płyta koncertowa pokazująca żywioł jaki lał się ze sceny podczas koncertów zespołu, ale też i żywioł ze strony fanów. Genialny album! więcej »

Sounds of the Universe

Sounds of the Universe

20 kwietnia do sklepów trafi nowy album Depeche Mode. Z "Sounds Of The Universe" można zapoznać się jednak już teraz. Fragmenty wszystkich piosenek z płyty zostały udostępnione do odsłuchu za pośrednictwem strony tygodnika "New Musical Express". więcej »

Remixes 2: 81-11

Remixes 2: 81-11

6 czerwca 2011 Depeche Mode opublikuje płytę Remixes 2: 81-11 nakładem wytwórni Mute. Ten inspirujący zestaw nowych i klasycznych remiksów zawiera nowe wersje utworów z albumów grupy od debiutu "Speak And Spell" z 1981 roku po "Sounds Of The Universe" z 2009. więcej »