szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

23 StyczniaNajnowsze wiadomości

23 Stycznia Najnowsze plotki

Wyniki wyszukiwania

Depeche Mode - Znaleziono 19 elementów w kategorii: Artyści

Jori Hulkkonen

Jori Hulkkonen

Jori Hulkkonen urodził się 28 września 1973 roku w niewielkiej fińskiej miejscowości Kemi. Wychowywał się na popularnych w latach 80. dźwiękach synth-popowych, słuchał Depeche Mode, Pet Shop Boys - niekiedy młody Jori Hulkkonen sięgał też po bardziej gitarowe granie w stylu The Smiths. więcej »

Mesh

Mesh

Mesh to brytyjski zespół synth-popowy pochodzący z Bristolu. Muzyka grupy Mesh nawiązuje do elektronicznych dokonań Depeche Mode, Camouflage, czy Clan Of Xymox, a ma na koncie współpracę z takimi grupami jak Apoptygma Berzerk, Zeromancer czy Assemblage 23. więcej »

Markus Schulz

Markus Schulz

Markus Schulz to rezydujący w USA niemiecki DJ i producent muzyki trance. Ma na swoim koncie współpracę z takimi tuzami jak Depeche Mode, Madonna, Everything But The Girl, Telepopmusik, Fat Boy Slim. Markus Schulz to już dziś legenda elektroniki. więcej »

Gary Barlow

Gary Barlow

Gary Barlow od dziecka interesował się muzyką. Urodzony w 1971 roku w angielskim Frodsham artysta wyznaje, że postanowił poświęcić się muzyce po zobaczeniu występu Depeche Mode w programie "Top of the Pops" w wieku 11 lat. Zafascynowany tym, co usłyszał Gary Barlow pragnął tylko jednej rzeczy - grać na keyboardzie. więcej »

Ou Est Le Swimming Pool

Ou Est Le Swimming Pool

Ou Est Le Swimming Pool to pochodzący z Wielkiej Brytanii zespół synth-popowy w swojej muzyce nawiązujący pełnymi garściami do lat 80. Grupa spodoba się fanom Yazoo, The Human League, Pet Shop Boys czy Depeche Mode. W 2009 roku Ou Est Le Swimming Pool wydali debiutancki singiel "Dance The Way I Feel". więcej »

Mirrors

Mirrors

Kwartet z Wielkiej Brytanii nawiązujący muzycznie do dokonań takich legend jak Orchestral Manoeuvres In The Dark, Tears For Fears, wczesne Depeche Mode i Talk Talk, czy nawet Kraftwerk. więcej »

Ewan Pearson

Ewan Pearson

Ewan Pearson to brytyjski DJ i producent, nagrywający dla Soma Records. Współpracował z takimi artystami jak: Depeche Mode, Chemical Brothers, Goldfrapp czy Junior Boys. Jako producent muzyczny Ewan Pearson wspierał takie zespoły jak: M83, Delphic, Gus Gus, The Rapture, Tracey Horn czy Delphic. więcej »