szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

29 StyczniaNajnowsze wiadomości

29 Stycznia Najnowsze plotki

Wyniki wyszukiwania

Backstreet Boys - Znaleziono 12 elementów w kategorii: Plotki

Żonaty Howie D

Żonaty Howie D

Howie Dorough z grupy Backstreet Boys zmienił stan cywilny. Wokalista poślubił w minioną sobotę Leigh Boniello. Muzyk i agentka nieruchomości pobrali się w rodzinnym mieście członka boysbandu, Orlando, w stanie Floryda. Katolicka ceremonia odbyła się w lokalnej katedrze. więcej »

Nick Carter nie chce w objęcia Paris Hilton

Nick Carter nie chce w objęcia Paris Hilton

Nick Carter stanowczo wykluczył możliwość ponownego romansu z Paris Hilton. Muzyk Backstreet Boys i dziedziczka hotelowej fortuny Hiltonów spotykali się przez 7 miesięcy do lipca 2004 roku. - Nie ma mowy o powrocie do Paris. - zaprzeczył Carter. więcej »

Britney Spears pozwana przez menedżera

Britney Spears pozwana przez menedżera

Menedżer Britney Spears wniósł do sądu sprawę o zaległą pensję u artystki. Johnny Wright pracował dla piosenkarki między 1999 a 2003 rokiem, ale według kontraktu miał otrzymywać wynagrodzenie do lutego 2008 roku. Spears natomiast przestała płacić już w grudniu 2006. więcej »

W domu Nicka Cartera

W domu Nicka Cartera

Nick Carter znany z zespołu Backstreet Boys szykuje reality show. Wokalista, wraz z bratem Aaronem, szykuje program "House Of Carters". W telewizyjnej produkcji udział wezmą także trzy siostry muzyków. więcej »

Nick Carter na kurację antyalkoholową

Nick Carter na kurację antyalkoholową

Nick Carter z grupy Backstreet Boys musi wziąć udział w trzymiesięcznej kuracji antyalkoholowej. Przed sądem w Orange County w Kalifornii 25-letni piosenkarz przyznał się do jazdy samochodem w stanie nietrzeźwym. Carter musi ponadto zapłacić ponad 1200 dolarów. Przez następne 3 lata będzie znajdować się pod nadzorem, a jego prawo jazdy zostało anulowane na 90 dni. więcej »