szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

30 MarcaNajnowsze wiadomości

30 Marca Najnowsze plotki

Wyniki wyszukiwania

Adele - Znaleziono 83 elementów w kategorii: Plotki

Adele miłośniczką sztuki Warhola

Adele miłośniczką sztuki Warhola

Adele nabyła ostatnio dwie drogie prace Andy'ego Warhola. Grafiki pochodzą z serii "Vanishing Animals" i przedstawiają popartowe wizerunki motyli. W zeszłym roku podobne dzieło osiągnęło w domu aukcyjnym Christie's niebagatelną cenę prawie 24 tysięcy funtów. więcej »

Michael Buble: piszę tylko po pijaku

Michael Buble: piszę tylko po pijaku

Wokalista Michael Bublé zażartował, że nigdy nie komponuje na trzeźwo. Kanadyjski muzyk promuje właśnie swój nowy album "To Be Loved" i w wywiadzie dla BBC News opowiadał o procesie twórczym. więcej »

Ryan Tedder zazdrości Adele i Beyonce

Ryan Tedder zazdrości Adele i Beyonce

Wokalista OneRepublic często zazdrości artystom, dla których komponuje piosenki. Ryan Tedder nie tylko śpiewa w OneRepublic, ale i pisze przeboje dla innych wokalistów. "Halo" Beyonce i "Rumour Has It" Adele to tylko dwa przykłady licznych hitów, których autorem jest Tedder. więcej »

Adele znów zaśpiewa dla Bonda

Adele znów zaśpiewa dla Bonda

Po wielkim sukcesie utworu "Skyfall", Adele otrzymała podobno propozycję zaśpiewania w kolejnym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Producenci 24. obrazu o agencie 007 chcą mieć pewność, iż Angielka weźmie udział w w realizacji dzieła. więcej »

Ojciec Adele chce pojednania z córką

Ojciec Adele chce pojednania z córką

Mark Evans, ojciec Adele, który rozstał się z jej matką, gdy wokalistka miała zaledwie trzy lata, chce odnowić relacje z córką. Ojciec artystki, chciałby także zobaczyć jej syna, Angelo Jamesa, który urodził się w październiku. Evans dowiedział się o tym, że ma wnuka dopiero z mediów. więcej »

Adele ma Angelo Jamesa

Adele ma Angelo Jamesa

Syn Adele otrzymał imiona Angelo Jamesa. - Adele i jej narzeczony Simon Konecki nazwali dziecko Angelo James, choć początkowo chcieli dać mu na imię John po dziadku wokalistki - zdradził informator dziennika "The Sun". więcej »

James Bond chce znów z Adele

James Bond chce znów z Adele

Daniel Craig powiedział, że chciałby ponownie współpracować z Adele. Wokalistka zaśpiewała piosenkę przewodnią do najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda, "Skyfall". więcej »