szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

Edyta Górniak aż trzy razy pojawi się na deskach Opery Leśnej podczas tegorocznej edycji Top of the Top Sopot Festival. Impreza odbędzie się w dniach 23-24 sierpnia.

Edyta Górniak będzie jednym z gości specjalnych drugiego dnia festiwalu, podczas którego odbędzie się koncert "Największe przeboje lata". Jak podają organizatorzy, wokalistka najpierw wykona przebój "The Power Of Love" z repertuaru Jennifer Rush, a następnie zaśpiewa w duecie z Mattem Duskiem. Piosenkarka na scenie pojawi się po raz trzeci, by wykonać swoje najpopularniejsze przeboje.

Szczegółowy repertuar ostatniej części występu jak na razie nie jest znany. Podobno wśród utworów znajdzie się miejsce dla jednego coveru. Domyślacie się o jaki kawałek może chodzić? W ramach inspiracji przypominamy kilka występów Edyty:Top of the Top Festival 2013 odbędzie się w sopockiej Operze Leśnej w dniach 23-24 sierpnia. Swój udział w imprezie potwierdzili m.in.: Belinda Carlisle, Rick Astley, Dj Bobo, Imany, Caro Emerald i Amy MacDonald.

oceń
11
12
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +4 [16]
~tomek [2013-08-20 09:37]

Młodsza i dziesięć razy gorsza kopia Willas.Fuj

odpowiedz

Ocena: +7 [15]
~E.Mipolina [2013-08-20 09:29]

A kto to jest ta Edyta Górniak? Tyle o niej piszecie ale poza snobowaniem na gwiazdkę nie wiem o kogo chodzi. Może w Chinach ją znają?

odpowiedz

Ocena: +7 [19]
~bolek [2013-08-20 09:17]

Górniak wykona hymn narodowy.

odpowiedz