szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Stachursky ma w nosie światową karierę

2009-11-13

Gwiazdy / fot. Agencja Mazur

Stachursky ma w nosie światową karierę
  A A A
 

Jacek Łaszczok (43 l.) znany jako Stachursky, nie zamierza spełnić życzeń swoich zagranicznych fanów. Choć dostaje od nich listy z prośbą, by zaśpiewał coś po angielsku, piosenkarz postanowił, że będzie wykonywał tylko polskie piosenki.

efakt
Większość polskich gwiazd odgraża się, że w końcu opuści Polskę i podbije światowe listy przebojów. Ale nie Stachursky. Piosenkarz doskonale zdaje sobie sprawę, że za granicą na jego koncerty przychodzi tylko... Polonia.

Niedawno Jacek nagrał utwór z włoską piosenkarką Ingrid pt. "I love". Ale śpiewał w nim po polsku. Czyżby nie chciał dotrzeć do zagranicznych fanów? Nie, piosenkarz jest po prostu realistą. -- Jacek zna swoje miejsce w szeregu. Doskonale zdaje sobie sprawę, że jak leci na tournée za ocean, to będzie występował przed rodakami. Amerykanie na jego koncerty raczej nie przychodzą. A szanse na wybicie się tam są znikome - tłumaczy jego menedżer Jacek Siębor.

I choć zdarza się, że Stachursky dostaje listy z wyrazami uwielbienia od obcokrajowców, nawet przez myśl mu nie przeszło, by nagrać płytę w innym języku. -- Jacek pisze i śpiewa tylko po polsku, a jego muzyka dedykowana jest głównie Polakom. Zamiast skupiać się na docieraniu do słuchaczy z innych krajów, staramy się trafić do jak największej liczby odbiorców w Polsce - wyjaśnia nam Siębior. I nie ma się czemu dziwić. Dzięki polskim fanom Stachursky jest jednym z najpopularniejszych wykonawców w kraju i ma zapełniony koncertami kalendarz na kilka miesięcy.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl

Mąż Cichopek zrezygnuje z kariery
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~Lukas92bdg_725562094 [2009-11-11 00:31]

Tak tez przeciez dobrze ;)
Co tu duzo pisac.. ;) jak nie chce to niech nie spiewa w innym jezyku. Przeciez polski tez jest ladny.

odpowiedz