szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

Najpopularniejsze galerieClosterkeller

Anja Orthodox nie zgadza się z muzykami Perfectu

Grupa Closterkeller nie raz słyszała, że się 'skończyła'. Co o tych zarzutach sądzi piosenkarka i jak ma się do tego tekst utworu 'Niepokonani'?

oceń
2
1
Podziel się

inne teledyski

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~J23 [2013-06-03 20:46]

Zgadzam się z Anją: Closterkeller nie skończył się. A to prostego powodu, że się nawet nie zaczął. Jeżeli ona chce się mierzyć z PERFECTEM to znaczy że liczy iz kariera dopiero jest przed nią. Śmieszna babka.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~apoco? [2013-06-03 16:41]

Klepie a pojęcia nie ma o czym :D, a tak poza tym co to za zespół jest?, Perfect jest znany ale o tym czymś jakoś mało słychać :P

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Jakub [2012-07-30 22:27]

Aniju fraza "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym" to jedna z najpiękniejszych fraz w historii polskiej muzyki i moja droga te słowa nie odnoszą się do "artystów" tylko do każdego z nas - to metafora przemijania. Ta końcowa fraza "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść" jest ukoronowaniem reszty tekstu, który opowiada o słabości życia, niepewności życia "Gdy ktoś kto mi jest światełkiem gaśnie nagle w biały dzień, Gdy na drodze za zakrętem przeznaczenie spotka mnie", "Płyniemy przez wielki Babilon dopóki miłość nie złowi nas".... Może zrozumiałabyś tą piosenkę Perfectu w takiej sytuacji - wyobraź sobie że jest czyjś pogrzeb w nagle słyszysz tą piosenkę... Wtedy pojmiesz, że ta piosenka nie jest o dosłownym schodzeniu ze sceny po dużym sukcesie , tylko o życiu i ŚMIERCI... To trudny utwór, ale kto jak kto, taka artystka powinna wiedzieć o co takiemu zespołowi jak Perfect chodzi, bo Perfect nikomu a na pewno nie kapelą rockowym każe schodzić ze sceny - to piosenka o życiu i śmierci.

odpowiedz