szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

Najpopularniejsze galerieBehemoth

Wywiad z liderem Behemotha

Nergal opowiada o sukcesach pedagogicznych, poezji Micińskiego, prozie Bułhakowa i dlaczego jest ich w Behemocie 3, chociaż 4.

oceń
3
0
Podziel się

inne teledyski

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~dark hour [2011-04-16 15:41]

to włóż nos do kawy
...Ciekawy Tobie jakby nawet łopatą ...to i tak nie zrozumiesz bo jesteś IGNORANTEM w tej sprawie :-)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Ciekawy [2009-09-20 07:23]

Dlaczego?
Dlaczego tego typu zespoly profanuja praktycznie tylko wierzenia chrzescijanskie? Odwrocone krzyze, podarte Biblie, propagowanie antywartosci itd. Panowie sprobojcie zrobic np. profanacje gwiazdy Dawida lub polksiezyca i dajcie takie koncerty np. w Izraelu czy gdzies w krajach arabskich? Albo wykpienie sw. Wojciecha, ktory podobno umarl meczensko na wlasne zyczenie. Slaczego Panie Nergal, nie ubierzecie w warstwe muzyczna np. smuertlenych porachunkow gangow i mafii w pPlsce; ci rzeczywiscie umieraja, bo tak glupio zyja. Tam to nie przejdzie. Dla mnie to nie jest muzyka, ale belgot, totalnie nie zrozumiala warstwa slowna. A poglady Nergala to jest katastrofa. Czlowieku przeciez Ty propagujesz jawny satanizm. Ciekawe czy bedziesz taki madry, kiedy przyjda Twoje ostanie chwile na tej ziemi. Masakra. Przeciez to nie muzyka. takiego czegos sluchaja chyba tylko oblakani, i to mocno.

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
jagna78 [2010-09-14 21:45]

Dziwne...
Hmm...nie wierzy w Boga, a tak cudnie promuje Lucyfera? Bardzo grubymi nićmi szyte zniewolenie. Cudna luźna rozmowa dwóch osób, które nie wychodzą poza bardzo wąski obszar tego, czego nazywają "sztuką". Bardzo żałuję, że nie byłam w tej gromadce osób, które były przeciwnikami koncertu. Nie noszę mundurku, czasami nawet noszę obcisłe legginsy i bluzki z dekoltem, zupełnie tak jak Doda i bardzo chętnie porozmawiałabym z panem Adamem. Doda uważaj na siebie, możesz stracić dużo więcej niż tylko różowy kolor!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Lea [2010-01-07 15:31]

Wow!
Interesujacy, inteligentny facet, w przeciwienstwie do sfiksowanej i bezmyslnej Dody..

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ja [2009-12-03 23:22]

tolerancja
Przecież to proste Nergal jest Polakiem a w Polsce panuje chrześcijaństwo. Po co Nergal ma pisać o innej religii, z którą nie ma nic wspólnego. To, że Ty ,nie znasz, nie lubisz nie upoważnia cię do obrażania innych. Jestem urzędnikiem państwowym słucham metalu większą część swojego życia i nie uważam się za obłąkanego. Pomyśl proszę zanim coś napiszesz i wyjdziesz na durnia

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Su [2009-09-23 09:36]

Gość prawdziwa niespodzianka
Super wywiad jestem laikiem w sprawach Heavy Metal-u ale fajnie posłuchać wywiadu w takim klimacie, który powinien się skończyć na sprawach muzyki. Prowadzący zaczyna z Nergal-a kreować osobowość, autorytet. Dla mnie muzyka Metalowa to sztuka i pełen mój szacunek dla gości którzy potrafią wyczyniać takie rzeczy i tworzyć klimat. Nergal jednak propaguje Lucyfera i koniec, uważa że ma poglądy światłego człowieka, jest poszukiwaczem. Uważa się za światłego i pewnie przez to lepszego od innych Polaków Katolików. Panie Nergal miło się Pana słucha ale coś tu nie gra w tej drugiej części wywiadu. Dla zainteresowanych polecam wywiad Nergala z Wojewódzkim oraz jego wywiad dla JorZine http://www.youtube.com/watch?v=AflAZxTULYs&feature=player_embedded#t=34,

odpowiedz