szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

Najpopularniejsze galerieTeledyski

Łukasz Zagrobelny o Ani Rusowicz Łukasz Zagrobelny Łukasz Zagrobelny o Ani Rusowicz

więcej

23 StyczniaNajnowsze wiadomości

23 Stycznia Najnowsze plotki

najnowsze

23 Stycznia 2020

Lemar: uwalnianie dobrych emocji

Lemar: uwalnianie dobrych emocji

Lemar to wchodząca gwiazda brytyjskiego R&B. W Polsce znany jest przede wszystkim za sprawą przeboju "If There's Any Justice" z albumu "Time to Grow". O swoim pochodzeniu, muzyce i dziewczynie z piosenki opowiedział w trakcie wizyty w Polsce. więcej »

Gotan Project: seksualne wibracje w nieistniejącym filmie

Gotan Project: seksualne wibracje w nieistniejącym filmie

W jesienną noc 9 października 2004 roku w stołecznym klubie "Iguana" było bardzo gorąco. To za sprawą gwiazdy Gotan Project. Na zaproszenie przybył po raz kolejny do naszego kraju Philippe Cohen Solal (fot. Kinga Baran), tym razem by dać autorki... więcej »

Prince: czuję się dzieckiem Boga

Prince: czuję się dzieckiem Boga

Ostatni album Prince'a "Musicology" okazał się wielkim sukcesem zarówno artystycznym jak i komercyjnym. O swoich doświedczeniach na scenie, muzycznych inspiracjach i "dojrzewaniu" artysta opowiada w wywiadzie przeprowadzonym w czerwcu 2004 roku. więcej »

Moje piosenki są jak zdjęcia: wywiad z Macy Gray

Moje piosenki są jak zdjęcia: wywiad z Macy Gray

28 kwietnia 2003r. ukazała się jej trzecia płyta. Debiutowała w 1999 roku i od razu stała się gwiazdą. Jej charakterystyczny, zachrypnięty głos oraz charyzma uczyniły z niej jedną z najbardziej charakterystycznych wokalistek ostatnich lat. MACY GRAY. więcej »

Frederic Galliano i punkty widzenia

Frederic Galliano i punkty widzenia

W związku z niedawnymi koncertami w Polsce FREDERICA GALLIANO oraz polskiej premiery jego nowego albumu 'Frederic Galliano and The African Divas' publikujemy wywiad, który ukazał się drukiem w czasopismie "Antena Krzyku" więcej »

Wywiad z Big Brovaz

Wywiad z Big Brovaz

BIG BROVAZ to trzy dziewczyny i trzech chłopaków mających średnio około 20 lat. Wykonywana przez nich mieszanka hip-hopu i R&B ma szansę stać się najoryginalniejszą, jaką prezentowały dotąd młodzieżowe zespoły z Wielkiej Brytanii. Oto wywiad z... więcej »

Wywiad z Kelly Rowland

Wywiad z Kelly Rowland

3 lutego ukazuje się w Polsce pierwszy solowy album KELLY ROWLAND, wokalistki DESTINY'S CHILD. Album 'Simply Deep' zawiera czternaście piosenek, w tym singlowy 'Stole' i mega hit 'Dillema' z udziałem NELLY'EGO. Zapraszamy na wywiad z artystką. więcej »

Wywiad z Tori Amos

Wywiad z Tori Amos

TORI AMOS to jedna z najoryginalniejszych amerykańskich piosenkarek. Jej nagrania zawsze mają głęboki przekaz i wyjątkowy urok. Jej najnowszy album zatytułowany 'Scarlet's Walk' zapowiada się nie mniej interesująco. Zapraszamy do przeczytania... więcej »

Wywiad z Sussan Deyhim

Wywiad z Sussan Deyhim

SUSSAN DEYHIM - wokalistka pochodzenia irańskiego, od 15 lat mieszka i pracuje w Nowym Yorku. W roku 2000 nagrała album 'Madman of God', zawierający zaśpiewane przez nią osobiste interpretacje miłosnych pieśni Sufich. W tym roku płytę zremiksował... więcej »

Wywiad z Blue Cafe

Wywiad z Blue Cafe

Zespół BLUE CAFE to ośmioosobowa grupa profesjonalnych muzyków, z wokalistką o niezwykle interesującej barwie głosu. Istnieją trzy lata, cały czas grają koncerty i robią to naprawdę znakomicie. Lider grupy PAWEŁ RURAK-SOKAL oraz wokalistka... więcej »