szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

25 Lutego Najnowsze plotki

Najpopularniejsze galerieTeledyski

Alicja Janosz o teledyskach Alicja Janosz Alicja Janosz o teledyskach

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

najnowsze

WIADOMOŚĆ DNIA

Anathema, Dezerter i Czesław Śpiewa w Jarocinie

Znamy już pierwszych wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznej edycji festiwalu Jarocin. Między 18 a 20 lipca zagrają Anathema, Dezerter, Enej, Czesław Śpiewa i Only Crime oraz laureaci zeszłorocznej edycji konkursu Hortex Rytmy Młodych - zespoły Lola Lynch, BixBit i Thrudy.

2014-02-24 megafon.pl/fot. Marcin Bąkiewicz (WP)

25 Lutego 2020

Steve Reich na Open'erze

Steve Reich na Open'erze

2013-04-28

Steve Reich z płytą "Music for 18 Musicians" wystąpi na gdyńskim festiwalu Heineken Open'er. Steve Reich jest jednym z najwybitniejszych współczesnych kompozytorów, a także czynnym muzykiem, wykonującym własne dzieła. więcej »

Hypnotic Brass Ensemble wystąpi w Warszawie

Hypnotic Brass Ensemble wystąpi w Warszawie

2013-04-27

29 maja w Café Kulturalna w Warszawie wystąpi Hypnotic Brass Ensemble. Hypnotic Brass Ensemble to niezwykła "orkiestra dęta" założona w Chicago w 1999 roku. W skład zespołu wchodzi 8 braci dorastających w muzykalnej rodzinie trębacza Phila... więcej »

Serj Tankian tworzy symfonię i jazz

Serj Tankian tworzy symfonię i jazz

2013-04-26

Tego lata Serj Tankian planuje wydać dwie płyty. Obydwie mogą zaskoczyć niektórych fanów wokalisty System of a Down. Pierwsze dzieło to "Orca" - symfonia, której premierę zaplanowano na 25 czerwca. Drugie wydawnictwo to jazzowy zestaw... więcej »

Nowy album Karo Glazer

Nowy album Karo Glazer

2013-04-22

Crossings Project to międzynarodowy projekt muzyczny do którego Karo Glazer, kompozytorka, aranżerka, wokalistka i producentka zaprosiła swoich licznych przyjaciół z różnych zakątków świata. więcej »

Wygraj album Madeleine Peyroux

Wygraj album Madeleine Peyroux

2013-04-17

9 kwietnia ukazał się nowy album Madeleine Peyroux, "The Blue Room". W naszym konkursie możecie wygrać jeden z pięciu egzemplarzy tego wydawnictwa. więcej »

Koncert charytatywny dla Jarosława Śmietany

Koncert charytatywny dla Jarosława Śmietany

2013-04-17

Młodzi artyści bluesowi wystąpią podczas koncertu charytatywnego, z którego dochód zostanie przeznaczony na rekonwalescencję znanego polskiego jazzmana Jarosława Śmietany. Wydarzenie odbędzie się w czwartek w krakowskim Klubie Studenckim Żaczek. więcej »

Kup bilet na koncert Hugh Lauriego

Kup bilet na koncert Hugh Lauriego

2013-04-15

6 czerwca w Sali Kongresowej w Warszawie odbędzie się koncert Hugh Lauriego. W sprzedaży właśnie pojawiły się bilety. W 2011 roku wydał debiutancką płytę "Let Them Talk", na której oczarował słuchaczy nowoorleańskim bluesem. więcej »

Hugh Laurie na pierwszym koncercie w Polsce

Hugh Laurie na pierwszym koncercie w Polsce

2013-04-11

Hugh Laurie, odtwórca roli Gregory'ego House'a w serialu "Dr House", 6 czerwca wystąpi w warszawskiej Sali Kongresowej. Postać genialnego lekarza przyniosła aktorowi dwa Złote Globy oraz ogromną sympatię widzów na całym świecie - teraz jednak... więcej »

52. Muzyczny Festiwal w Łańcucie

52. Muzyczny Festiwal w Łańcucie

2013-04-10

Katia i Marielle Labeque - najsłynniejsze duo fortepianowe na świecie wystąpi w Łańcucie! Ta wiadomość zelektryzowała publiczność wyczekującą na majowe święto muzyki - 52. Muzyczny Festiwal w Łańcucie. Artystki od lat święcą triumfy w... więcej »

Jamie Cullum prezentuje "Everything You Didn't Do"

Jamie Cullum prezentuje "Everything You Didn't Do"

2013-04-06

Jamie Cullum opublikował teledysk do nowego singla, "Everything You Didn't Do". - To piosenka, która pojawiła się w moim życiu nagle, bez żadnego ostrzeżenia - opowiada wokalista. więcej »