szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

Najpopularniejsze galerieTeledyski

Ania Teliczan o swoich tekstach Ania Teliczan Ania Teliczan o swoich tekstach

więcej

27 LutegoNajnowsze wiadomości

27 Lutego Najnowsze plotki

najnowsze

27 Lutego 2020

Wywiad z Kasią Nowicką

Wywiad z Kasią Nowicką

Debiutancka płyta zespołu FUTRO to jedna z najciekawszych premier w ostatnim czasie. Działalność grupy zainicjował utwór 'Where Is The Love', który znalazł się na płycie Pepsi Fazy. Zespół jest miłośnikiem i twórcą ciepłych, futrzanych brzmień... więcej »

Wywiad z Brentem Hansenem - prezesem MTV Networks Europe

Wywiad z Brentem Hansenem - prezesem MTV Networks Europe

BRENT HANSEN jako prezes MTV Networks Europe, stoi na czele największej sieci telewizyjnej w Europie, w skład której wchodzi 17 lokalnych stacji MTV i VH1, 6 kanałów dziecięcych Nickelodeon a także kilku kanałów tematycznych w Belgii i Holandii.... więcej »

Wywiad z Bomfunk MC's

Wywiad z Bomfunk MC's

W zeszłym tygodniu ukazał się długo oczekiwany, drugi w karierze fińskiego zespołu BOMFUNK MC'S album. Płyta zatytułowana jest 'Burnin' Sneakers' i pochodzą z niej single 'Super Electric' i 'Live Your Life'. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z... więcej »

Wywiad z Fatboy Slimem

Wywiad z Fatboy Slimem

FATBOY SLIM czyli NORMAN COOK jest atystą, którego nie trzeba przedstawiać. Jednego z najlepszych DJ'ów znają wszyscy wielbiciele nowoczenych bitów. Ostatnia produkcja FATBOY SLIMA to płyta z zapisem koncertu, który odbył się na plaży w Brighton.... więcej »

Wywiad z U-zkiem - szefem Sissy Records

Wywiad z U-zkiem - szefem Sissy Records

Sissy Records to młoda firma fonograficzna będąca częścią koncernu BMG. To właśnie pod jej skrzydłami swoje płyty wydały zespoły ŚCIANKA, LENNY VALENTINO czy ANDRZEJ SMOLIK. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z szefem Sissy Records – PAWŁEM... więcej »

Wywiad z zespołem Modfunk

Wywiad z zespołem Modfunk

Coś drgnęło w polskiej muzyce klubowej. Właśnie ukazała się płyta 'Superfuzja' zespołu MODFUNK, a promujacy ją singiel 'Souler' pokazywany jest w MTV na najcięższej rotacji. Wcześniej, ich pierwsze nagranie 'Taxi Boy' wypromowała składanka 'Pepsi... więcej »

Wywiad z Borisem Dlugoschem

Wywiad z Borisem Dlugoschem

20 października, warszawski klub Underground świętował swoje trzecie urodziny. Gwiazdą wieczoru był DJ BORIS DLUGOSCH, jeden z najlepszych w Niemczech, Europie i na świecie. Na kilka godzin przed występem udało się nam przeprowadzić bardzo... więcej »

Wywiad z zespołem Faithless

Wywiad z zespołem Faithless

9 października odbył się w Warszawie koncert promujący najnowszą płytę zespołu FAITHLESS zatytułowaną 'Outrospective'. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z MAXI JAZZEM i SISTER BLISS. więcej »

Jamiroquai - wywiad

Jamiroquai - wywiad

W tym tygodniu w sprzedaży pojawił się szósty album w karierze JAMIROQUAI zatytułowany 'A FunkOdyssey'. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z wokalistą JAMIROQUAI - JAY KAY'EM więcej »

Wywiad z Robem Birchem - Stereo MC's

Wywiad z Robem Birchem - Stereo MC's

Po 9 latach STEREO MC's powrócili z nową płytą 'Deep Down & Dirty'. Ich poprzednia płyta 'Connected' wydana w 1992 roku, osiągnęła wielki komercyjny sukces, zdobywając szereg nagród. STEREO MC's występowali z największymi gwiazdami m.in. z... więcej »