szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

Najpopularniejsze galerieTeledyski

Tatiana Okupnik o Kubie Wojewódzkim Tatiana Okupnik Tatiana Okupnik o Kubie Wojewódzkim

więcej

22 StyczniaNajnowsze wiadomości

22 Stycznia Najnowsze plotki

najnowsze

22 Stycznia 2020

Wywiad z U-zkiem - szefem Sissy Records

Wywiad z U-zkiem - szefem Sissy Records

Sissy Records to młoda firma fonograficzna będąca częścią koncernu BMG. To właśnie pod jej skrzydłami swoje płyty wydały zespoły ŚCIANKA, LENNY VALENTINO czy ANDRZEJ SMOLIK. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z szefem Sissy Records – PAWŁEM... więcej »

Wywiad z Liroy'em

Wywiad z Liroy'em

Znany polski raper LIROY powrócił z płytą 'Betseller'. Na singlu promującym płytę znalazł się utwór 'Hello - czy ty czujesz to?', w którym został wykorzystany motyw z wielkiego przeboju LIONELA RICHIE 'Hello'. W utworze pojawia się także głos... więcej »

Wywiad z Uncle Krackerem

Wywiad z Uncle Krackerem

Na polskich listach przebojów pojawił się nowy hit zza Oceanu. Prezenterzy pieszczotliwie nazywają go Wujkiem Krakersem, a on niestrudzenie śpiewa 'Follow Me'. Jako jedyny portal internetowy w Polsceprzeprowadziliśmy wywiad z UNCLE KRACKEREM,... więcej »

Swobodny spust adrenaliny

Swobodny spust adrenaliny

RYSZARD TYMON TYMAŃSKI to czołowa postać polskiej sceny niezależnej. Lider m. in. MIŁOŚCI i TRUPÓW wydał ostatnio z zespołem KURY płytę '100 lat undergroundu'. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z tą interesującą postacią. więcej »

DJ KRUSH - Wywiad

DJ KRUSH - Wywiad

DJ KRUSH to japoński didżej i producent, którego szósty już album zatytulowany 'Zen' właśnie pojawił się na rynku. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z jedną z najbardziej oryginalnych postaci japońskiej sceny hip-hopowej. więcej »

Wywiad z Robem Birchem - Stereo MC's

Wywiad z Robem Birchem - Stereo MC's

Po 9 latach STEREO MC's powrócili z nową płytą 'Deep Down & Dirty'. Ich poprzednia płyta 'Connected' wydana w 1992 roku, osiągnęła wielki komercyjny sukces, zdobywając szereg nagród. STEREO MC's występowali z największymi gwiazdami m.in. z... więcej »

RUN DMC – Czarno biały świat

RUN DMC – Czarno biały świat

Ukazał się właśnie nowy album grupy RUN DMC zatytułowany 'Crown Royal'. O hip-hopie i nowej płycie opowiada JAM MASTER JAY. więcej »

Wywiad w Witrynach

WPTworzycie duet "W Witrynach Odbicia". Wnajbliższych dniach ukaże się wasza płyta zatytułowana "Masz i Pomyśl". Powiedzcie co byłowcześniej? więcej »

Funky Filon

Funky FilonCo wpłynęło na to, że Filip Rakowski pod postacią Funky Filona zajął się Hip-Hopem? więcej »