szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

18 KwietniaNajnowsze wiadomości

18 Kwietnia Najnowsze plotki

"Nie jesteśmy przyzwyczajeni do europejskiej nagości" (rozmowa z Parachute Youth)

2013-05-06   A A A
 

Matt K Von i Johnny Castro pochodzą z Australii, a ich singiel "Can't Get Better Than This" rozgrzewa klubowe parkiety w całej Europie. Ich przyjaźń nawiązała się dość spontanicznie, tak też powstają porywające numery duetu. Panowie wkrótce po raz pierwszy odwiedzą Polskę. Czy podczas europejskiej trasy piękne kobiety wyliżą im twarze? Już raz coś takiego im się przytrafiło...
Parachute Youth to nie jest twój pierwszy muzyczny projekt.

Johnny Castro:
Wcześniej grałem w Def Starr. Podczas jednego z koncertów poznałem Matta. W tym czasie chciałem już odejść z tego zespołu. Głównie pisałem dla nich muzykę, koncertowałem raczej sporadycznie. Poznałem Matta i zaczęliśmy tworzyć razem.

Od razu się zaprzyjaźniliście?

Johnny Castro:
Poznaliśmy się przy barze i zaczęliśmy rozmawiać. Gadaliśmy o muzyce. Matt słyszał wcześniej o mnie, ja wiedziałem co nieco o nim. Zaprzyjaźniliśmy się. Tego samego wieczoru wylądowaliśmy w mieszkaniu Matta i zaczęliśmy pisać muzykę. Od tego czasu regularnie się spotykaliśmy.

"Can't Get Better Than This" powstało już podczas tych pierwszych spotkań?

Johnny Castro:
Próbowaliśmy różnych rzeczy w studiu. W pewnym momencie naszła nas ochota zrobienia czegoś dziwnego. W kilka godzin mieliśmy gotowy kawałek "Can't Get Better Than This".

Czyli próbujecie, eksperymentujecie, a w efekcie powstają takie rzeczy?

Johnny Castro:
Dokładnie. Kiedy nie ma się planu, najczęściej rodzą się hity. Po prostu dobrze się bawimy, a im lepiej się bawimy, tym lepsze kawałki nam wychodzą.Czy zawsze publiczność reaguje tak, jak się spodziewacie? Zdarza im się was zaskoczyć?

Johnny Castro:
"Can't Get Better Than This" zostawiamy na koniec. W Australii publiczność zawsze dobrze się bawi. Europa będzie dla nas ekscytująca. W kilku krajach, w tym w Polsce, udało nam się przebić na listy przebojów. Nasz pierwszy europejski koncert zagraliśmy w Belgii. Ludzie nie do końca znali naszą muzykę. Bawili się, ale kiedy zagraliśmy "Can't Get Better Than This" wpadli w istny szał.

Karolina Wanat/ fot. mat. promocyjne
oceń
11
4
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +8 [10]
~zal.pl [2013-05-09 09:39]

Tak sie zastanawiam, co by bylo gdy wychodzaca z baru kobiete obskakuja mezczyzni i liza po twarzy ? Czy wtedy rowniez mozna powiedziec jak w tym przypadku "to mile" ? Czym sie rozni czlowiek od czlowieka? Dlaczego jedni mogą a drudzy nie ? To jest ta slynna rownosc ?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +3 [3]
~Fan [2013-05-09 09:08]

Hahahah Teledysk ma 770 tys. ,a niby zna ich kawałek cały świat i ich piosenka "podbija parkiety" Hahahhahaha ;D

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~bgx [2013-05-09 09:01]

fantazjujcie dalej chlopaczki

odpowiedz

Ocena: +4 [4]
~beeeeeeee [2013-05-09 07:46]

Dzisiaj mało już kto umie śpiewać, każdy tylko miksuje i używa autotuna, Żenada.

odpowiedz