szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

6 KwietniaNajnowsze wiadomości

6 Kwietnia Najnowsze plotki

"Nie mamy nic wspólnego z illuminati" (rozmowa z Alt-J)

2013-03-20   A A A
 
Poznaliście się na studiach. Studiowaliście na Wydziale Sztuk Pięknych?

Gwil Sainsbury:
Poza Gusem. On studiował literaturę brytyjską.

Czy to wy wpadliście na pomysł wykorzystania „Szkoły Ateńskiej” w teledysku „Tessalate”?

Gwil Sainsbury:
W zasadzie to nie. Cały teledysk to koncepcja reżysera. Powiem ci szczerze, że osobiście nie jestem do końca przekonany, co myśleć o tym klipie. Nie jestem pewien, czy się udał, czy może jest porażką. Niektórzy bardzo lubią to wideo, inni go nienawidzą.

Co ci się w nim nie podoba?

Gwil Sainsbury:
Wydaje mi się, że kiedy jest się w coś zaangażowanym, twoje wyobrażenia o efekcie końcowym rozmijają się z tym, co ostatecznie powstaje. To po pierwsze. Poza tym, czasami wydaje mi się, że ta piosenka mówi o czymś kompletnie innym, niż sugeruje teledysk. Podoba mi się natomiast ta widoczna na pierwszy rzut oka sztuczność.Jak wyglądały początki Alt-J?

Gwil Sainsbury:
Wszystko zaczęło się ode mnie i Joe. Byliśmy dobrymi przyjaciółmi i lubiliśmy grać razem na gitarze. Joe pokazał mi kilka swoich piosenek, które napisał i które chciał zarejestrować. Nagrałem je. Byliśmy wtedy na pierwszym roku studiów. Efekty umieściliśmy na Myspace. Kiedy byliśmy na drugim roku okazało się, że Thom potrafi grać na perkusji, a Gus grał na klawiszach. Wszystko wyszło bardzo naturalnie. Spotykaliśmy się w naszym mieszkaniu. Na początku szło nam bardzo łatwo. Czerpaliśmy z tego sporo satysfakcji. Bardzo podobały nam się rezultaty. Byliśmy zaskoczeni, co każdy z nas potrafi. Wszystko było takie swawolne. Wkręciliśmy się w to. Pisanie kolejnych utworów stało się dla nas czymś naturalnym. Jedni szli do pubów, my wracaliśmy do naszego mieszkania i pracowaliśmy nad piosenkami.

Karolina Wanat/ fot. Mystic
oceń
8
6
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +5 [5]
~ono [2013-04-02 02:23]

jak widac na heinekenie bedzie stado wystepujacych usluznych NWO, malp , przysiegajacych, ze nic z tym nie ma wspolnego, a glowna od macenia w glowach mlodych lub nieswiadomych ludzi to rihanna, dziewczynka z wysp karaibskich cudownie robiaca kariere w massmediach, tak przypadkiem, wielki talent,...voodoo

odpowiedz

Ocena: +10 [10]
~ababamus [2013-04-01 23:38]

Haha zrób trójkącik na scenie ,a stado baranów to powtórzy jak tresowane małpy. I jak tu się dziwić ,że różne hitlery dochodzą do władzy.

odpowiedz

Ocena: +11 [15]
~inn [2013-04-01 22:55]

tym załosniejsze jest że ten gosciu robi gesty których znaczenia nie rozumie... a gdyby pozdrawiali publike znakami satanistycznymi - tez by sie kretyńsko tłumaczył? a gdyby zrobił znak heil ? niedouczenie i ignorancja nie zmiania faktów - a uzywanie gestów i słów których znaczenia się nie rozumie świadczy o marnej kondycji umysłowej i pozerstwie

odpowiedz

Ocena: +22 [30]
~gfdd [2013-04-01 20:11]

Kto nie jest z illu ten nie istnieje na scenie muzycznej

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +11 [13]
~absmak [2013-04-01 20:07]

Buraczarnia ze srebrnymi zębami. Pomalowali sobie parę trójkącików i myślą, że są trendy. Takie jęczące k#rwy, to Iluminaci wciągają nosem i wydalają przy pierdnięciu.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: -7 [15]
~dfs [2013-04-01 17:20]

czy to o gejach? Iluminaci to geje.

odpowiedz

Ocena: +24 [28]
~xx [2013-04-01 16:03]

illuminaci!

odpowiedz