szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

27 LutegoNajnowsze wiadomości

27 Lutego Najnowsze plotki

"Cholera wie, co z tego wyjdzie" (Tides From Nebula i Blindead przed Off Festivalem)

2012-07-20   A A A
 
A co z nową płytą Blindead?

Patryk Zwoliński:
Nie mam pojęcia. Mówię to zupełnie szczerze. W tej chwili nie biorę czynnego udziału w tworzeniu muzyki jako takiej. Bardziej chodzi mi po głowie temat tekstowy. Motam się trochę w tym wszystkim. Nie jest to zabawne. Reszta zespołu pewnie ciężko pracuje. Co chwilę dostaję ich propozycje nagrane w sali prób. Mamy tego nowego basistę z zagranicy. On też próbuje coś przekazać i wykombinować. Z racji tego, że on potrafi zagrać nie tylko na basie, ale też na kilku innych instrumentach, próbuje zrobić próbki, kompozycje. Przekazuje nam zalążki do rozwinięcia. Chyba na początku przyszłego roku będziemy próbować to nagrać. Jeszcze dokładnie nie wiem gdzie, bo są różne pomysły, ale wszystko będzie zależało od kasy, którą otrzymamy od „wujka”.

Adam Waleszyński: Tego samego, co my…

Klarują się już te pomysły na teksty?

Patryk Zwoliński:
Dlatego powiedziałem, że to nie jest zabawne i się motam. Niby się klarują, ale nie jestem tego pewien do końca. Przyjdzie pewnie taka chwila, że za tydzień będę musiał być w studiu to wtedy szybko usiądę, zamknę się gdzieś w jakiejś ciemnej toalecie i napiszę. Myślę, że powinienem sobie z tym wszystkim poradzić. Nie mam na razie takiego klimatu do pisania, do wymyślania. Na razie mam trochę innych rzeczy na głowie. Gdzieś tam to sobie z boku funkcjonuje i żyje. Zobaczymy. Jestem dobrej myśli. Powinno być lepiej, niż poprzednio. Człowiek się w końcu rozwija. Czy jest to rozwój w dobrym kierunku? Zobaczymy.

Zostajecie na całego Offa, czy tylko na sobotę, a potem jedziecie dalej?

Patryk Zwoliński:
My przyjeżdżamy tylko na dzień koncertu. Ktoś tam od nas musi iść do pracy i takie historie. Poza tym w środę, 8 sierpnia, gramy przed Crowbarem w Warszawie. Później, 12 sierpnia jest koncert w Sopocie w klubie Sfinks. Zagra jeszcze kilka innych trójmiejskich zespołów. Gramy dla Szymona Czecha, któremu niestety wróciło choróbsko i trzeba troszeczkę mu pomóc. Potem to nie wiem, czy będziemy jakieś koncerty grać. Coś, ktoś jakieś informacje sprzedawał, ale na razie brzmi to na tyle absurdalnie, że nie będę tego potwierdzał.

Zagraniczna trasa? Będziecie kogoś supportować?

Patryk Zwoliński:
Nie, nie. To takie jednorazowe historie, które nie wiem, czy dojdą do skutku. Pewnikiem jest na pewno nasz X-Mass, który zawsze robimy w grudniu. Żadnych tras, to jestem wręcz pewien, bo nie mamy nic takiego zaplanowanego.

Albo ci nikt nie powiedział…

Patryk Zwoliński:
Tak się nie robi! Musimy zrobić płytę i zagrać kilka jednorazowych fajnych koncertów. Jak na przykład Off. Może to nas natchnie do nieprawdopodobnej historii muzycznej, albo tekstowej.

Karolina Wanat/ fot. P.Bąkiewicz, J.Kurkowska
oceń
15
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +1 [1]
~f [2012-07-23 23:20]

Obydwa zespoły wymiatają :) polecam!

odpowiedz