szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

25 LutegoNajnowsze wiadomości

25 Lutego Najnowsze plotki

"Ciężko jest się samemu wypromować" (rozmowa z Eweliną Lisowską)

2012-03-22   A A A
 

Ewelina Lisowska choć oczarowała jurorów "Mam talent", nie zakwalifikowała się do półfinałowej czterdziestki. Wokalistka obecnie zachwyca swoimi umiejętnościami widzów "X Factor". Jak wyglądały jej muzyczne początki?


Ewelina opowiada o zespole Nurth i planach na przyszłość. Grupa zdobyła do tej porty szereg wyróżnień na różnych festiwalach. Podczas Seven Festival 2010 formacja otrzymała Nagrodę Dziennikarzy, a Ewelinie wręczono Nagrodę dla Indywidualności Konkursu Głównego.Dlaczego po udziale w "Mam talent" wokalistka zdecydowała się pójść do kolejnego programu telewizyjnego? Opinii którego z jurorów bała się najbardziej? Kto był faworytem Eweliny w pierwszej edycji "X Factor"?Zobacz także:

Ona ma szansę wygrać "X Factor"?

Wybierz ulubionego jurora "X Factor"

Dowiedz się więcej o Ewelinie na www.facebook.com/Lisowska.Ewelina

Karolina Wanat/ fot. WP
oceń
18
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~aIiIbfHtjSzqDfvfLa [2012-03-30 16:52]

Witaj:) Wydaje mi się, że ciekawsza byłaby praca na psrweizy temat:) Ale to moja opinia, kt ra nie musisz się przejmować;) Gdybyś jednak chciał realizowac ten temat to informuję, że choć z przyjemnością znajduję swoje teksty na bibliotekarz.com, nie jestem bibliotekarzem;) Mam nadzieję, że mnie teraz nie wyrzucisz z rss- w;) Pozdrawiam

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
yichmi [2012-03-23 16:03]

ooofc.blog.pl

odpowiedz