szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

17 LutegoNajnowsze wiadomości

17 Lutego Najnowsze plotki

"Wielu rodaków tamtędy jeździ" (rozmowa z Kazikiem Staszewskim)

2011-12-20   A A A
 

Jak co kilka miesięcy, pół Polski mówi (i pisze w Internecie) o Kaziku Staszewskim. Tym razem przy okazji działań wydawniczych, a nie domniemanych, czy istniejących różnic zdań z tym, czy owym… Wydanie nowej płyty KaeNŻetu to właściwie święto, więc celebrujmy je z liderem zespołu!

Po premierze pierwszego od dwunastu lat albumu zespołu Kazik Na Żywo – „Bar La Curva/ Plamy na Słońcu” – Kazik Staszewski przybliża nam okoliczności powstawania nowej muzyki:

Autor „Dwunastu Groszy” i „Czterech Pokoi” zdradza, co jest dla niego żenujące, a co bardzo ciężko znosi:

Każdy, kto w ostatnich miesiącach był na koncercie Kultu lub Kazika Na Żywo, zauważył, że „ubyło nam obywatela Staszewskiego”. O tym i – bez silenia się na bycie dżentelmenami – o pieniądzach, w kolejnej części rozmowy, opowiada Kazik Staszewski.

Do następnych wyborów mamy trochę czasu, więc bez posądzeń o działanie na rzecz, czy na czyjąś szkodę Kazik precyzuje, dlaczego „nikomu nie cofa poparcia".

Na drugiej stronie dalszy ciąg opowieści Kazika Staszewskiego nie tylko o nowej płycie KaeNŻetu, m.in. słowa, które pod rozwagę powinien wziąć trener Smuda, wsparcie dla biur podróży i wyjaśnienie przyczyn sporu z Eską Rock

Zbigniew Zegler/ fot. WP
oceń
17
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +1 [1]
~aergreg [2012-01-29 21:20]

A bardziej pociąć to się tego nie dało??

odpowiedz

Ocena: +14 [14]
~gg [2012-01-15 10:41]

Szczery Rowny Gosc.!!!.,

odpowiedz