szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

24 KwietniaNajnowsze wiadomości

24 Kwietnia Najnowsze plotki

"Potrafię imprezować naprawdę mocno" (rozmowa z Keshą)

2010-01-15   A A A
 

Podobno od zawsze chciała zostać gwiazdą. Obserwując jej determinację i charakter, wszystko wskazuje na to, że jest na dobrej drodze. Już w połowie lutego do sklepów trafi jej debiutancki album "Animal". O tym jak włamała się do domu Prince'a, o pieniądzach, szalonych imprezach, oraz jej polskich korzeniach Wirtualna Polska rozmawia z Ke$hą.
Powiedz, czy naprawdę jesteś taką imprezowiczką, na jaką cię kreują? Na ile twój image jest po prostu produktem?

Kesha:
To w większości prawda. Potrafię imprezować naprawdę mocno.


W takim razie pogadajmy o najdzikszej imprezie, w jakiej ostatnio brałaś udział.

Kesha:
Ostatnia noc była naprawdę niezła. Chyba do 4 rano balowaliśmy w klubie dla dorosłych. Dostałam nawet prywatny taniec od jednej z tancerek. W międzyczasie jedna z koleżanek omyłkowo zabrała moją torebkę i nie mogłam jej znaleźć. Musiałam po nią wracać do hotelu, ale zapomniałam jego nazwy. Sporo się działo. Ale przeżyłam.


Czy to prawda, że włamałaś się kiedyś do domu Prince’a?

Kesha:
Tak, to prawda.


A jaki miałaś w tym cel?

Kesha:
Chciałam mu zostawić swoje demo z nadzieją, że zechce wyprodukować jakąś moją piosenkę, lub całą płytę. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i wemknęłam się do jego domu, żeby zostawić płytkę. Dałam w łapę ogrodnikowi, żeby pomógł mi wejść na teren posiadłości. Okazało się, że drzwi wejściowe były otwarte, więc udało mi się wejść.


A potem cię wyrzucili.

Kesha:
Najpierw udało mi się zostawić płytkę, a potem mnie wykopali.


Masz 22 lata. Kiedy datowałabyś twoje początki przygody z muzyką.

Kesha:
To było moje marzenie odkąd tylko pamiętam. Poza tym moja mama też pisze piosenki, więc wydawało mi się to całkowicie naturalne. Poza tym jestem z Nashville, a tam każdy w jakiś sposób zajmuje się muzyką. A nad piosenkami na płytę pracowałam przez ostatnie 7 lat.


A masz też doświadczenie w produkcji, czy zajmujesz się wyłącznie pisaniem kawałków?

Kesha:
Sporadycznie bawię się również w produkcję, mam co trzeba na moim laptopie. Bardzo chciałabym któregoś dnia spróbować czegoś więcej również w tej dziedzinie.


Zawsze siedziałaś w muzyce z okolic elektro pop, czy zaczęło się od czegoś zupełnie innego?

Kesha:
Nie zawsze. Sporo eksperymentowałam, jak wielu innych artystów. Ale zawsze był to pop, tylko w innych odmianach. Czasami brzmiał bardziej rockowo, innym razem bardziej akustycznie. Ale myślę, że teraz znalazłam brzmienie, które najlepiej do mnie pasuje.


O co chodzi z tym znaczkiem dolara umieszczanym w Ke$ha? Czy brakowało pieniędzy na życie, kiedy byłaś dzieckiem?

Kesha:
To nie do końca o to chodzi. Ale rzeczywiście miałam dość tego, że w pewnym momencie życia byłam zwyczajnie spłukana. Co ciekawe, to było w okresie, kiedy wszystkie stacje grały kawałek „Wright Round”, który nagrałam wspólnie z Flo Rida. Ale prawie nic na tym nie zarobiłam. Pamiętam jak zdarzało się, że jednego dnia można było na nią natrafić z 10 razy w różnych stacjach, a na moim koncie było dosłownie kilka dolarów. Postanowiłam sobie wtedy, że pieniądze nie będą wyznacznikiem mojego szczęścia. A ten znaczek umieściłam nieco symbolicznie.

Alko/fot.- Sony Music, Shelby Duncan
oceń
7
1
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +1 [1]
~Misiek18 [2013-04-06 20:17]

Kesha to całkiem fajna panienka ... może i nie jest jakoś szczególnie piękna, ale ma w sobie coś takiego seksownego i pociągającego,a jej głos niezwykle mnie kręci ... ;-) Pozdro dla niej.

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~muzykoholiczka. ;) [2010-01-26 23:39]

xoxo Ke$ha ;*
widać, że dziewczyna jest fajna, bardzo ją lubię.. ;)) a jakby przyjechała do Polski to chętnie bym się z nią zabawiła.. ;d "Girls,Girls,Girls,Girls,Girls,Girls,Girls, I Love.." he he to śpiewa Ke$ha ft. Pitbull- Girls Pzdr dla NIEJ oraz jej FANÓW ;)

odpowiedz