szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

22 KwietniaNajnowsze wiadomości

22 Kwietnia Najnowsze plotki

"Wiśniewscy zadbają o Twoją emeryturę" (Rozmowa z Michałem Wiśniewskim)

2008-04-01   A A A
 

Za nami Prima Aprilis, ale to nie jest żart! Michał i Ania Wiśniewscy (fot. AKPA) rozpoczną działalność jako pośrednicy ubezpieczeniowi! Artyści nawiązali współpracę z międzynarodową siecią HMI (Grupa Ubezpieczeniowa ERGO), która oferuje w Polsce zabezpieczenia emerytalne.
- To żart? Michał Wiśniewski w biznesie ubezpieczeniowym?

- Nie, to w żadnym wypadku nie jest żart! Mimo, że mamy dziś prima aprilis, ja mówię całkiem serio. Razem z Anią zaczynamy działać jako pośrednicy ubezpieczeniowi.


- A co Michał Wiśniewski wie o ubezpieczeniach?

- Wie więcej niż można przypuszczać i jest przekonany, że są bardzo potrzebne. Szczególnie zaś te, które gwarantują bezpieczną przyszłość.


- To brzmi jak absurd. Michał Wiśniewski zajmie się naszymi emeryturami…

- Dla wielu ludzi absurdalnie brzmi tez moja muzyka. Nie wszyscy muszą mnie lubić i nie wszyscy potrafią mnie szanować, ale wszyscy powinni myśleć o swojej przyszłości. Tymczasem badania wskazują, że większość z nas po prostu o niej nie myśli. Nie mamy elementarnej wiedzy o finansach, o ekonomii, nie mamy pomysłu jak zabezpieczyć swoją przyszłość. Z perspektywy Warszawy wszystko wydaje się piękne, bogate i duże. Ale perspektywy dla przeciętnego obywatela tego kraju są kiepskie. ZUS szykuje nam biedną starość. Już niedługo czeka nas poważny szok emerytalny.

materiały prasowe
oceń
1
4
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +3 [3]
~ona [2012-01-03 20:12]

Michał jest hazardzistą, nigdy w życiu nie powierzyłabym mu swoich pieniędzy!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź