szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

22 KwietniaNajnowsze wiadomości

22 Kwietnia Najnowsze plotki

Przyniesiemy wam nadzieję! (rozmowa z Harlem Gospel Choir)

2007-12-04   A A A
 

Harlem Gospel Choir to grupa cudownych ludzi. Są w różnym wieku, mają różne osobowości, ale jeden wspólny cel: przypomnieć ludziom, że na świecie jest jeszcze miłość i przywrócić im nadzieję. Po raz kolejny przyjechali do Polski. Zobacz czego możesz się spodziewać po koncercie. Muzycy opowiedzieli nam w specjalnym wywiadzie dla Wirtualnej Polski.


To już nie pierwsza wasza wizyta w Polsce. Jesteście już tutaj kilka dni. Podoba wam się tutaj? Widzieliście coś nietypowego? Może udało wam się np. zjeść, coś, co was zaskoczyło?

- Cała grupa rzeczywiście była tutaj juz kilka razy, ale ja np. jestem w Polsce po raz pierwszy. I jak na razie bardzo mi się tutaj podoba. Podoba mi się wasza pogoda, sklepy. Czujemy sie tutaj jak w domu. Spędzamy bardzo miło czas.

- Mnie np. bardzo zainteresowała polska architektura. Macie tutaj dużo ciekawych budynków. Piękne stare kamienice i ciekawe nowoczesne drapacze chmur. Jest na co popatrzeć.

- Na mnie zrobiła wrażenie wasza kuchnia. W potrawach, które tutaj jemy często pojawia się np. kapusta. W Stanach to nie jest takie popularne. To mnie bardzo zaskoczyło.


Ale mam nadzieję, że dość pozytywnie. Że smakuje wam nasza kuchnia?

- Tak, jest bardzo smaczna.

cleo
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!