szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

18 StyczniaNajnowsze wiadomości

18 Stycznia Najnowsze plotki

Jestem zakupoholiczką! (rozmowa z Dodą)

2007-11-05   A A A
 

Polscy widzowie zadecydowali, że najlepszym polskim wykonawcą na MTV EMA 2007 jest niekwestionowana królowa sceny pop - Doda. Gwiazda pokonała takich artystów, jak Monika Brodka, Ania Dąbrowska oraz Kasia Nosowska. W Monachium Doda pojawiła się osobiście. Wykorzystaliśmy więc okazję, aby przeprowadzić krótki wywiad z artystką. Zapraszamy do przeczytania zapisu rozmowy z Dodą.


Jesteś tutaj już od paru dni. Czy wyjazd możesz zaliczyć do udanych?

Doda: Nie, jest do d... Całe życie wszyscy żyli w przekłamaniu, że wyjazd na MTV to jest coś niesamowitego. A tu wszyscy artyści wychodzą i gadają do pustej sali. Nikogo nie ma na widowni, tylko kamerzyści i producenci. W ogóle nie czuje się tej atmosfery. Uważam, że to jest totalna profanacja i olanie wszystkich artystów. Nie podoba mi się to.


Jak wygląda zakwaterowanie na tegorocznym rozdaniu nagród MTV? Parę gwiazd skarżyło się podczas konferencji na hotelowe warunki...

Doda: Ja to jestem harcerz. Wiesz, w namiocie mogę spać. Byle było cicho i ciepło.


Co robisz w wolnych chwilach?

Doda: Chodzę głownie na zakupy, gdyż jestem małą zakupoholiczką. Właśnie wydałam połowę wartości samochodu. Wracamy z Versace...


A co kupiłaś?

Doda: Kupiłam futra Versace.


Dużo kosztowały?

Doda: Dużo...


Czy rozmawiałaś z zagranicznymi artystami?

Doda: Nie, nie ma tutaj takiej możliwości. Każdy jest w swoim hotelu, nikt się z nikim nie widzi. Poszliśmy na galę, gdzie każdy się minął i tak naprawdę trwało to 15 minut. I to wszystko, całe MTV.


Czy przygotowywałaś się specjalnie do tego wyjazdu? Kupiłaś na tę okazję jakiś specjalny strój?

Doda: Na pewno ze strojem nie chciałam kombinować, ponieważ zawsze tak jest, że przy takich ważnych galach lepiej mieć sprawdzone stroje. Poszłam w stroju, który przyniósł mi kiedyś szczęście, na gali Viva Comet. Czuje się w nim dobrze, podkreśla wszystkie moje walory i atuty, w związku z powyższym nie miałam parcia, żeby sobie nie wiadomo jaką kieckę wymyślać.
Jeśli chodzi o przygotowanie, to moja przemowa powstała bardzo spontanicznie, bo 5 minut przed wyjściem, po angielsku, niemiecku i po polsku.


Wszyscy byliśmy pewni, że dostaniesz nagrodę. Czy masz jakaś metodę na sukces?

Doda: A jak myślisz? Dlaczego wygrałam?


Bo jesteś najbardziej wyrazistą osobowością?

Doda: No to sama odpowiedziałaś sobie na to pytanie. Po prostu ludzie szukają wyrazistych osobowości. Jeśli ktoś ma być idolem, to nie może być to koleżanka z sąsiedztwa.


Odchodząc od tematu Monachium, chciałam zapytać o aferę z Grupą Operacyjną. Czy szykujesz jakąś odpowiedź na ich piosenkę i to, co pojawiało się w Internecie?

Doda: Nie bawię się w takie gówniarskie zabawy. Jeżeli mam komuś robić reklamę, to musieliby mi zapłacić grube pieniądze. W związku z tym moje piękne usta nie wypowiedzą nazwy tego zespołu. Jestem konsekwentna. Może wyglądam na taką zabawową dziewczynę, ale nie pozwalam sobie na takie jazdy. Krótka piłka. Jest sprawa karna w sądzie. Im się chyba wydaje, że to jest śmieszne. To w ogóle nie jest zabawne, a dowiedzą się o tym, jak będą mieli sprawę karną. To nie są żarty. Mogą pójść do więzienia.


Wychodzisz pobawić się wieczorami?

Doda: Nie za bardzo się coś tutaj dzieje. Dzisiaj też nie pójdziemy, bo jutro trzeba ładnie wyglądać. Zabalujemy po gali. Wyjdę na czworaka.
cleo/ fot. AKPA
oceń
1
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!