szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

7 KwietniaNajnowsze wiadomości

7 Kwietnia Najnowsze plotki

"Staram się nie traktować siebie zbyt serio" - wywiad z Jennifer Lopez

2002-11-20   A A A
 

25 listopada ukazuje się nowy album JENNIFER LOPEZ zatytułowany "This Is Me... Then". O karierze muzycznej, filmowej i byciu gwiazdą opowiada sama J. LO.

Tytuł twojej nowej płyty 'This Is Me... Then' odnosi się do konkretnego okresu w twoim życiu. Opowiedz o nim.

Zdecydowałam się na taki tytuł bo przecież wszystko, co można znaleźć na moich płytach, opowiada o tym kim i jaka jestem. Wszystko, czym się w danym czasie interesuję, czego słucham, co czuję i lubię ma swoje odzwierciedlenie w piosenkach, które nagrywam. Muzyka jest czymś bardzo intymnym, wiesz co mam na myśli? Jeżeli się jej nie czuje, nie powinno się jej wykonywać. Nagrywając nowy album czułam, że mówi on o mnie w większym stopniu, niż poprzednie. Pomyślałam, że jeżeli dam go do posłuchania swoim dzieciom – powiedzmy – za 20 lat, będę mogła dodać: "taka wtedy byłam". W tym okresie czasu tak właśnie się czułam, takiej muzyki słuchałam i taką chciałam nagrać, w ten sposób wyrażałam samą siebie. To byłam cała ja. Jeżeli wsłuchasz się w słowa na płycie, poznasz historię mojego życia z przeciągu ostatnich miesięcy. To dlatego zdecydowałam się na taki tytuł.

Jak długo pracowałaś nad tą płytą?

Okrągły rok. W między czasie wystąpiłam w trzech filmach – zaczęłam w grudniu zeszłego roku od 'Gigli'. Potem była romantyczna komedia 'Maid in Manhattan' i ostatnio nowy film 'Jersey Girl'. Nie zamierzałam wydawać w tym roku płyty, po prostu nagle okazało się, że mam wystarczająco materiału i ciągle jeszcze w mojej głowie kłębią się nowe pomysły. Kiedy miałam zdjęcia w Nowym Jorku spotkałam się ze swoim producentem CORYM ROONEY'EM, który powiedział: "Wiesz co? Może zacznę już powoli nagrywać ten materiał". Nagle zaczął coraz częściej przychodzi do mnie na plan, odwiedza mnie po zdjęciach i tak krok po kroku przygotowywaliśmy nowe piosenki. Zanim się zorientowaliśmy, mieliśmy już gotowa całą płytę! To nieprawdopodobne, ale prawdziwe.

Rozumiem, że byłaś zajęta kręceniem filmów. Czyli pisanie piosenek z hobby nagle przerodziło się w kolejną pracę po godzinach?

W momencie, kiedy tyle dzieje się w moim życiu, jako artystka wciąż poszukuję ujścia dla swoich emocji i wrażeń. I znajduję je w pisaniu piosenek. Podczas gdy w filmach gram postacie o zupełnie różnych charakterach, to chociaż płyty pokazują mnie taką, jaka naprawdę jestem.
Sony Music Polska
oceń
3
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!