szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

płyty

recenzje

Gary Oldman zagrał u Davida Bowiego za kanapkę

2014-02-11

megafon.pl/fot. AFP

Gary Oldman zagrał u Davida Bowiego za kanapkę
  A A A
 

Gary Oldman opowiedział, jak doszło do jego niedawnej współpracy z Davidem Bowiem. Aktor wystąpił w teledysku do utworu "The Next Day" Bowiego.

- Dave przysłał mi mail z pytaniem, czy nie chciałby przyjechać i przez jeden dzień zagrać księdza ? wspomina Oldman. - Zrobiłem to za kanapkę i napój. Kręciliśmy w miejscu oddalonym o 10 minut od mojego domu. Nie dostałem żadnego wynagrodzenia.

W klipie wystąpiła także Marion Cotillard. Za kamerą stanęła Floria Sigismundi. Wideo można przypomnieć sobie pod tym adresem.

Utwór "The Next Day" był trzecim singlem z tak samo zatytułowanego albumu Bowiego. Longplay miał premierę w marcu 2013 roku.

Bowie i Oldman mieli już okazję wcześniej współpracować - przy utworze "You've Been Around" na album gitarzysty Reevesa Gabrelsa, "The Sacred Squall Of Now" oraz przy filmie "Basquiat - Taniec ze śmiercią".

Gary'ego Oldmana można obecnie podziwiać w obrazie "RoboCop".

oceń
1
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~pieniadze sie tu nie licza!DJ [2014-02-24 17:25]

Gary Oldman szacunek dla Ciebie!!! U nas na pewno zaden aktor nie zagralby w klipie znanego muzyka za darmo!!Jaka wysoka wartosc osobista posiada Gary Oldman, ze

odpowiedz